„Imperium kłamstw” – Odcinek 17: Rosa Terán to Julia!

W 17. odcinku telenoweli „Imperium kłamstw”: Policja odkrywa, że Rosa Terán to Julia. Emisja 29 stycznia 2024 o godz. 18.40 i 23.15 w Novelas+.

Elisa umówiła się na randkę z Leonardo, lecz nie udaje jej się na nią dotrzeć. Macario i jego ludzie porywają ją sprzed restauracji i wsadzają do samochodu. Darío grozi Elisie, że skrzywdzi jej matkę, jeśli nie dostanie pieniędzy. Fabrico wyznaje Elisie, że zawsze chciał być dla niej kimś więcej niż przyjacielem, ale ona nigdy nie okazała nim zainteresowania.

Zrozpaczona Elisa wysyła Leonardo wiadomość głosową. Wyjaśnia, że nie dotarła na umówione spotkanie nie z własnej winy oraz podkreśla, że bardzo go potrzebuje. Darío przekonuje Maríę Elisę, że Elisa nadal pracuje dla jego szefa.

Darío prowokuje Eugenia – pyta go, czy obawia się, że wyrządzi krzywdę Fabricio albo powie mu, że są braćmi. Nieves namawia Clarę, by poprosiła Victorię o pożyczkę na przeszczep ojca. Fernanda wręcza Sonii artefakt archeologiczny wart sześć milionów dolarów. Ona zaś oddaje go Marcelo i każe sprzedać, aby mogli uciec. José Luis dowiaduje się, że Julia korzystała z fałszywego imienia i nazwiska Rosy Terán. Leonardo przedstawia się Fabriciowi jako chłopak Elisy.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/imperium-klamstwTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.