„Rubí” – Odcinek 17: Prawdziwe uczucie?

W 17. odcinku telenoweli „Rubí”: Rubí wyznaje Hectorowi, że połączyła ich miłość. Emisja 26 stycznia 2024 o godz. 17.45 i 22.20 w Novelas+.

Alejandro ma pretensje do Rubí, że go pocałowała. Ona twierdzi, że zrobiła to, żeby przekonać się, że wcale go nie kocha. Héctor odwiedza Maribel. Rubí podbiega do niego, żeby ustalić, jak powiedzą Maribel, że już razem nie pracują. Przy okazji próbuje skraść mu pocałunek, lecz on ją odtrąca. Maribel mówi Héctorowi, że Rubí przejmuje się jej ślubem oraz tym, że ich przyjaźń na tym ucierpi.

Alejandro zarzeka się, że Rubí już nic dla niego nie znaczy i nie zamierza się za nią uganiać. Ignacio zauważa, że Carla coraz częściej się zapomina. Namawia ją do wykonania badań, które zalecił jej Alejandro. Alejandro podejrzewa u matki wczesne stadium Alzheimera. Rubí odwiedza Hectora w jego biurze. Wmawia mu, że jest w nim szaleńczo zakochana i nie może tego dłużej ukrywać, a następnie skrada mu pocałunek.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/rubi-cena-marzenTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.