„Dziedziczka” – Odcinek 48: Napad na hacjendę

W 48. odcinku telenoweli „Dziedziczka”: Victorio i jego ludzie chcą przejąć hacjendę Santa Catalina. Emisja 24 stycznia 2024 o godz. 15.00 i 19.35 w Novelas+.

Bracia Del Monte stają w obronie Simona, gdy Victorio i jego ludzie go atakują. Débora zostaje nakryta przez Berthę na szperaniu w rzeczach Rosy. Wspólnie czytają miłosny list, który Rosa napisała do Severiana. Cornelio daje Beatriz piętnaście dni na opuszczenie domu, gdyż został sprzedany. Doznaje szoku, gdy Beatriz oznajmia mu, że nowym właścicielem nieruchomości jest Pedro del Monte.

Aurora przekonuje się, że Sara jest osobą bezpośrednią i nieustępliwą. Cornelio zwraca Beatriz obrączkę. Próspero mówi Rosie, że popełnił błąd, zdradzając ją i prosi o rozwód. Modesto karci Julietę za poniżanie Palomą. Débora przyznaje się Rosie do przeczytania jej miłosnego listu. Okazuje się, że Julieta także może być nieślubną córką Severiana. Victorio i jego ludzie napadają na hacjendę. Modesto zostaje postrzelony.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/dziedziczkaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.