„Imperium kłamstw” – Odcinek 14: Rozterki kochanków

W 14. odcinku telenoweli „Imperium kłamstw”: Elisa i Leonardo nie wiedzą, czy powinni się ze sobą wiązać. Emisja 24 stycznia 2024 o godz. 18.40 i 23.15 w Novelas+.

Leonardo i Elisa się całują, a chwilę później wmawiają sobie, że dali się ponieść uczuciom a jedyne, co ich łączy, to śmierć bliskich osób. Marcelo uświadamia Renatę, że mogą skończyć na bruku, jeśli wiadomość o nielegalnych interesach jej ojca się rozniesie. Próbuje przekonać ją, że to najlepszy moment na sprzedanie akcji. Renata ma pretensje do matki, że dokucza Elisie zamiast docenić, że uratowała życie Maríi José. Ma żal do ojca, że dopuścił się przestępstw i nie pomyślał, jak bardzo zrani tym rodzinę.

Teresa ogląda intymne nagranie z udziałem Leslie i Bryana. Fernanda radzi Elisie, żeby zerwała kontakt z Leonardem, bo on wciąż kocha Julię. Elisa nie chce tego robić, bo zdążyła już zakochać się w policjancie. Leonardo wyrzuca sobie, że od początku nie postawił sprawy jasno i pozwolił, by Elisa straciła dla niego głowę. Mario uważa, że Leonardo także zakochał się w Elisie.

Eugenio dowiaduje się, że Elisa naprawdę zakochała się w Leonardzie. Obawia się, że ich romans pokrzyżuje mu plany. Fernanda sugeruje mu sprowadzenie Fabricia, by pomógł Elisie zapomnieć o Leonardzie. María José wypomina Elisie, że dopuściła do porwania i nie zrobiła niczego, by jej pomóc.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/imperium-klamstwTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.