„Akacjowa 38” – Odcinek 199: Felipe nabiera podejrzeń wobec Cayetany

W 199. odcinku telenoweli „Akacjowa 38”: Felipe podejrzewa, że Cayetana coś knuje. Emisja 9 października 2023 o godz. 18.45 w TVP2.

Leonor dopracowuje swoją sztukę. Celia martwi się o mieszkanie, z którego nie chce się wyprowadzić. Tano naciska na nią, żeby pomogła mieszkańcom dzielnicy El Oyo. Felipe domyśla się, że Cayetana coś knuje i idzie do niej z pretensjami. Cayetana wmawia mu, że zgubiła bransoletkę ze szmaragdami w ich domu i pewnie Tano ją ukradł. Casilda i Lolita szyją kostiumy do sztuki Leonor. Casilda w końcu się z nią godzi.

Opracowanie TVP
Więcej informacji o serialu „Akacjowa 38” na stronie www.novela.pl/akacjowa-38Comments

 1. Para mi Trini da es una desgraciada que es la única junto a su marido que ayuda a Celia y a Felipe en su pobreza, no como Cayetana, una víbora venenosa y desagradable que camina por el infierno con doña Úrsula.

 2. Trini da jest dla mnie chodzące z łoto która jedyna ze swoim mężem pomaga w biedzie Celii i Felipe nie to co Cayetana wredna jadowita żmija chodzące piekło z donią Ursulą

  1. Tak.Tobie imponujá prostaczki

 3. Cajetana jest córką Fabiany,

 4. Cayetana to tak naprawdę córka służącej z pokoju na strychu, prawdziwa Cayetana nie żyje…i napewno nie była takim złym człowiekiem, Ursula w pewnym momencie odkryje jej tajemnicę…

  1. Żyje na imię ma Teresa i to wszystko wyjdzie na jaw, Ursula gdy się dowie , że Cajetana to zwykła dziewucha córka służącej spali ją tak jak miała niby zginąć, ale to w 500 odcinkach.

 5. No chociaż Innocence jest w odpowiednim rozmiarze, wreszcie urosła, Urszula to teraz ciemny charakterek ale w końcu okaże się ok, ta para dozorców to kpina, teraz nadchodzą nowe postacie.

 6. Najlepsze było by tak że Kajetana urodziła się w biednej rodzinie wychowana przez zastępczą rodzinę a guwernantką była Ursula która może okazać się jej matką ale by się działo

 7. Niestety Kajetana ma ogromne rodzinne wplywy, dlatego mimo fałszu te ciemne baby jej przyklaskuja.

  1. Ciemna to jesteś ty

 8. Cayetana to kto to jest jakaś bogini czy co, że te baby się jej słuchają, czarne jest białe, a białe jest czarne kiedy ona w końcu zapłaci za wszystkie krzywdy które zrobiła i żeby została sama. Najlepsza z tych wszystkich jest trini szczera, pomocna i nie dba o to co inni o niej mówią.

  1. Trini jest taka normalna od wszystkich,to prawda

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.