„Akacjowa 38” – Odcinek 191: Germán opuszcza areszt

W 191. odcinku telenoweli „Akacjowa 38”: Justo utrudnia Germanowi kontakt z Manuelą. Emisja 29 września 2023 o godz. 18.45 w TVP2.

Felipe ma nadzieję, że pan Aranda pomoże mu wejść do polityki. María Luisa boi się, że nie będzie umiała negocjować z dzierżawcą jej ojca. I zrażą do siebie Trini. Po wyjściu z więzienia Germán upiera się, by odwiedzić Manuelę. Justo nie dopuszcza do tego spotkania, ale Manuela uśmiecha się z daleka do Germana, który odzyskuje nadzieję. Juliana zastanawia się, czy przyjąć oświadczyny.

Materiały novela.pl
Więcej informacji o serialu „Akacjowa 38” na stronie www.novela.pl/akacjowa-38Comments

 1. Może Pani nie łączyć filmu z polityką, to jest ohydne!

 2. Faktycznie jeśli przez kilka lat mam oglądać te fałszywe baby to szkoda czasu i popieram że to ktoś chory wymyślił te absurdy.

 3. Też tak uważam i przestałam oglądać.Tak samo te tureckie seriale nie da oglądać się. Absurdy.Normalny tego nie wymyślił.

  1. Dozorca jest normalny.

 4. Tyle jadu i zacietrzewienia jest w tym filmie, złości i nienawiści, że przestałam go oglądać. Człowiek o zdrowym (normalnym) poglądzie NIE JEST W STANIE! przyjąć takiej ogromnej dawki nienawiści w tak długim czasie i pozostać przy zdrowych zmysłach.
  Ten film jest wytworem chorych – nienormalnych ludzi ! ! !

  1. Święte słowa. Przez ten jad, głupotę, pogardę, msciwosc tych wstrętny h bab ze sfer odechciało mi się oglądania. Ileż można??? I wszyscy tym msciwym diabłom wierzą.

   1. Kochani , uczmy się od Hiszpanów jak nienawidzić i upodlic drugiego człowieka. Poza tym mamy naszego wodza narodu z którego niektórzy biorą przykład. Widzicie co się dzieje. Głupcy i nieudacznicy chcą rządzić mądrymi. Tacy którzy niewiele wiedzą starają się być mądrzejsi od wykształconych ludzi. Kochani , niedługo przestaniecie pracować bo zoladki macie takie same to starczy wszystkim miska ryżu. Nienawiść wprowadził długa narodu. Jak Ma my żyć w takiej nienawiści?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.