„Maria z przedmieścia” – Odcinek 61: Młodzieńcza miłość Nanda

W 61. odcinku telenoweli „Maria z przedmieścia”: Nando wyznaje Maríi, że zakochał się w Sorai. Emisja 29 listopada 2018 o godz. 16.00 w Czwórce.

Victoria obawia się, że Tita w końcu ulegnie urokowi Alda, jeśli dalej będą się widywać. Fernando ostrzega Sorayę, że oskarży ją o upozorowanie śmierci. Kobieta odgraża się, że wtedy zezna, iż działała w zmowie z Luisem Fernandem. Victoria próbuje porozmawiać z Nandem o jego zadłużeniu miłosnym, lecz on zachowuje się wobec niej równie opryskliwie jak wobec ojca. Czuje się nierozumiany przez rodzinę. Soraya chwali się Aldowi, że zakochała się jak nastolatka. Victoria zawiadamia Luisa Fernanda, że wyczuła woń perfum Sorai na koszuli Nanda. Oboje zwracają się do Tity z prośbą o sprawdzenie, co łączy Nanda z Sorayą.

Esperanza wyjaśnia Nandowi, że Alicia wcale nie jest szalona. Fernando sugeruje Luisowi Fernandowi, żeby postępował rozważnie z synem. Luis Fernando rozumie, że musi mieć więcej cierpliwości do Nanda i nie decydować za niego, co ma robić, a czego nie. María martwi się o Nanda z powodu jego przyjaźni z Sorayą. Tita prowokuje Alda. Aby dowieść, że ma szczere intencje, nakazuje mu spotkać się z jej rodzicami. Maricela dzieli się z Abelardem swoją opinią na temat Sorai – nazywa ją fałszywą i pozbawioną skrupułów. Abelardo zdumiewa się obecnością Nanda w mieszkaniu Sorai. Maricela donosi o tym Fernandowi i jego synowi.

Nando prawi komplement Alicii odnośnie jej urody, czym sprawia jej wiele radości. Abelardo zastanawia się, czy powinien powiedzieć rodzinie De la Vega o nienawiści, jaką żywi do nich Soraya. Nando mówi Sorai, że widywanie się z nią przysparza mu coraz większych problemów. Oznajmia, że jeśli rodzina nie zaakceptuje ich związku, wyprowadzi się z domu. María myśli, że Soraya próbuje jedynie nastawić Nanda przeciwko niej. Nie ma pojęcia o łączącym ich romansie. Z tym większym przerażeniem przyjmuje z ust syna wiadomość, że jest zakochany w Sorai.

Materiały novela.pl

„Maria z przedmieścia” (María la del barrio), telenowela, Meksyk, 1995; Reżyseria: Beatriz Sheridan, Marta Luna; Występują: Thalía, Fernando Colunga, Itatí Cantoral, Héctor Soberón, Ricardo Blume, Irán Eory, Osvaldo Benavides, Ludwika Paleta i inni; Strona: www.novela.pl/maria-z-przedmiescia.

[tabs tab1=”Maria z przedmieścia – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.