„Akacjowa 38” – Odcinek 74: Cayetana podtruwa Carlotę

W 74. odcinku telenoweli „Akacjowa 38”: Cayetana truje córkę. Germán i Manuela opuszczają miasto. Emisja 21 kwietnia 2023 o godz. 18.45 w TVP2.

Sąsiadki zaczynają plotkować na temat rozstania Cayetany i Germana. Podejrzewają, że lekarz ma kochankę. Felipe oznajmia Celii, że postanowił adoptować dziecko. Prosi ją jednak, by na razie nikomu o tym nie mówiła. Pablo nie może się pogodzić z myślą, że na zawsze stracił Leonor. Pęka mu serce, gdy widzi, jak jego ukochana wyjeżdża w podróż poślubną z Claudiem. Wyrzuca obrączkę, którą włożyła mu na palec Leonor podczas fikcyjnego ślubu.

Cayetana zostaje sama z córką. Zaczyna podawać jej syrop z trucizną. Już następnego dnia, podczas przymiarki do sukienki w zakładzie krawieckim, Carlota wygląda na osłabioną. Susana rozpowiada sąsiadkom, że dziewczynka choruje, a Germán nie wraca.

Germán i Manuela zaszywają się w jego rodzinnej posiadłości. Germán opowiada jej o szczęśliwym dzieciństwie i kłopotach, które skomplikowały jego życie. Nie potrafi jednak cieszyć się chwilą. Ma złe przeczucia.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji o serialu „Akacjowa 38” na stronie www.novela.pl/akacjowa-38Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.