„Siła serca” – Odcinek 95: Niepokojący telefon

W 95. odcinku telenoweli „Siła serca”: Ángela dzwoni do Juana Marcosa. Stella popełnia samobójstwo. Emisja 14 kwietnia 2023 o godz. 16.50 i 21.25 w Novelas+.

Samanta nie jest zadowolona z przeprowadzki Loreny. Juan Marcos i Miguel zmuszają płatnego zabójcę do mówienia. Gdy policja zjawia się, aby zatrzymać Stellę, kobieta odbiera sobie życie. Ángela ma wypadek. Gustavo, kierowca samochodu, który ją potrącił, chce ją odwieźć do szpitala. Bernando namawia Fernandę do zabicia Miguela. Wspólnie obmyślają plan kolejnej zbrodni.

Nicolás wciąż źle się czuje. Samantha ponownie zabiera go do szpitala. Willy martwi się, że Lorena nie dba o siebie i o ciążę. Nora prosi Gustava o pomoc dla Ángeli. Miguel mówi Violecie, że Stella nie żyje. Ángela przypomina sobie numer telefonu. Pożycza komórkę od Gustava, aby zadzwonić i słyszy głos Juana Marcosa.

Cecilia obawia się, że coś złego spotka Miguela. Juan Marcos prosi Pabla, żeby dowiedział się, kto do niego dzwonił. Samantha mówi Willy’emu, że Nicolás umiera. Vicente śledzi Miguela.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/sila-sercaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.