„Akacjowa 38” – Odcinek 166: Pablo i Casilda planują ślub

W 166. odcinku telenoweli „Akacjowa 38”: Casilda chwali się, że poślubi Pabla. Emisja 31 sierpnia 2023 o godz. 18.45 w TVP2.

Celia zaprzyjaźnia się z rezolutnym Tano. Chłopiec jest sierotą, żyje z drobnych kradzieży i handlu kwiatami. Casilda rozpowiada wszystkim, że Pablo jej się oświadczył. Wieść dociera do Leonor. Prawie wszyscy odwracają się od Germana. Cayetana obłudnie udaje poruszoną śmiercią Rity.

Materiały TVP
Więcej informacji o serialu „Akacjowa 38” na stronie www.novela.pl/akacjowa-38Comments

  1. Taki jest świat dobro jest ciche i pokorne a zło panuje nad światem. Jestem wierzącą osobą i wiem że dobro zwycięży jak nie tu na ziemi to w przyszłym życiu . Wolę taki serial niż głupawe komedie bo pokazuje ile zła człowiek człowiekowi może zrobić i można się też nad sobą zastanowić!!!

  2. Racja, Akacjowa 38-dziwny film w którym zło wygrywa,odechciewa mi się już go ogladac, nic w nim optymistycznego, chciałoby się, żeby film był odskocznią od codziennych trosk…

  3. Świat ustawił się tak, że i w życiu i w filmach zmyślonych przez czlowieka podlość i zło wygrywa. Już tego filmu nie oglądamy i przydługich dialogow, kiedy się coś pali…. Podlość Kajetany i jej bezkarność w tym filmie porażają!
    I ciągle wygrywa… Uczciwi giną bez pomocy. Jak na tej cholernej wojnie
    za wschodnią granicą!!!!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.