12 lat temu zniknął ze szklanego ekranu. Był na samym szczycie sławy. Telenowele z jego udziałem („Celeste”, „Antonella”, „Grecia”) sprzedawały się na cały świat. Po „Fortunie i miłości” Gustavo Bermúdez zrezygnował z telewizji dla rodziny. „Chciałem być świadkiem jak moje córki dorastają. Camila miała wtedy 8 lat, a Manuela dopiero się urodziła. Nie mogłem im powiedzieć: Zaczekajcie, nie rośnijcie” – wyznał aktor w wywiadzie dla Gente.

Upłynęła dekada. Jego córki podrosły, a 49-letni aktor zaczął poważnie zastanawiać się nad składanymi mu ofertami. I nie krył przy tym zaskoczenia. „Kiedy rozstałem się z telewizją, wiedziałem, że kiedy do niej wrócę. Spodziewałem się powrotu jako ojciec głównego bohatera jakiejś telenowel. Tymczasem sam jestem protagonistą jednej z nich!” – powiedział. Od miesiąca, każdego wieczora aktor bawi publiczność w bardzo rodzinnej produkcji Telefé pt. „Somos familia”. Partneruje mu niezapomniana „brzydula” Ana María Orozco.

fot. Telefé
fot. Telefé

Bohaterami „Somos familia” są Joaquín i Manuela. On jest byłym kierowcą rajdowym, aktualnie zasiada na fotelu prezesa firmy produkującej motory. Ona jest fotoreporterką, gustującą w tematyce kobiet pokrzywdzonych przez los. Po niespodziewanej śmierci najlepszego przyjaciela i jego żony, Joaquín przyjmuje pod opiekę jego czwórkę dzieci. Manuela odkrywa, że jedną z nich jest Pilar, jej córka, którą urodziła jako 15-latka i oddała do adopcji. Aby nawiązać kontakt z córką, wkrada się do nowej rodziny Joaquína jako pokojówka.


6 KOMENTARZE

  1. Serial” Fortuna i miłość” leciał na nieistniejącej już”Romantice”Aktorowi partnerowała aktorka Aracely Gonzalez która też zniknęła z małego ekranu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.