Powrót po latach

12 lat temu zniknął ze szklanego ekranu. Był na samym szczycie sławy. Telenowele z jego udziałem (“Celeste”, “Antonella”, “Grecia”) sprzedawały

12 lat temu zniknął ze szklanego ekranu. Był na samym szczycie sławy. Telenowele z jego udziałem (“Celeste”, “Antonella”, “Grecia”) sprzedawały się na cały świat. Po “Fortunie i miłości” Gustavo Bermúdez zrezygnował z telewizji dla rodziny. “Chciałem być świadkiem jak moje córki dorastają. Camila miała wtedy 8 lat, a Manuela dopiero się urodziła. Nie mogłem im powiedzieć: Zaczekajcie, nie rośnijcie” – wyznał aktor w wywiadzie dla Gente.

Upłynęła dekada. Jego córki podrosły, a 49-letni aktor zaczął poważnie zastanawiać się nad składanymi mu ofertami. I nie krył przy tym zaskoczenia. “Kiedy rozstałem się z telewizją, wiedziałem, że kiedy do niej wrócę. Spodziewałem się powrotu jako ojciec głównego bohatera jakiejś telenowel. Tymczasem sam jestem protagonistą jednej z nich!” – powiedział. Od miesiąca, każdego wieczora aktor bawi publiczność w bardzo rodzinnej produkcji Telefé pt. “Somos familia”. Partneruje mu niezapomniana “brzydula” Ana María Orozco.

fot. Telefé
fot. Telefé

Bohaterami “Somos familia” są Joaquín i Manuela. On jest byłym kierowcą rajdowym, aktualnie zasiada na fotelu prezesa firmy produkującej motory. Ona jest fotoreporterką, gustującą w tematyce kobiet pokrzywdzonych przez los. Po niespodziewanej śmierci najlepszego przyjaciela i jego żony, Joaquín przyjmuje pod opiekę jego czwórkę dzieci. Manuela odkrywa, że jedną z nich jest Pilar, jej córka, którą urodziła jako 15-latka i oddała do adopcji. Aby nawiązać kontakt z córką, wkrada się do nowej rodziny Joaquína jako pokojówka.Comments

  1. Oglądam bardzo fajna telenovela, a właściwie telekomedia bym powiedziała

  2. Lubię Gustava jest sympatyczny:-)Nie wiedziałam że Ana gra teraz w argentyńskich produkcjach.

  3. Ktoś to ogląda? Jest na youtube ale nie wiem czy warto to oglądać? Może ktoś doradzi???

    1. Jest super, warto oglądać.

  4. Serial” Fortuna i miłość” leciał na nieistniejącej już”Romantice”Aktorowi partnerowała aktorka Aracely Gonzalez która też zniknęła z małego ekranu.

  5. Bardzo się cieszę, zawsze lubiłam tego aktora :)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.