Tytuł oryginalny: Camino al amor
Kraj i rok produkcji: Argentyna, 2014
Liczba odcinków: 120
Data premiery: 26 maja 2014 (świat)

Scenariusz: Enrique Estevanez
Reżyseria: Salvador Garcini
Producent: Enrique Estevanez
Obsada: Sebastián Estevanez, Carina Zampini, Mariano Martínez, Eugenia Suárez, Juan Darthés, Sol Estevanez, Betiana Blum, Silvia Kutika i inni

Najszczęśliwszy dzień w życiu Rocco Colucci zostaje zakłócony przez niespodziewaną wiadomość. Podczas ceremonii ślubu Rocco z Guadalupe, pan młody dowiaduje się, że jego ojciec dostał zawał. Choć jego relacje z ojcem znacznie się ochłodziły po śmierci matki – kobieta zabiła się, gdy odkryła, że mąż prowadzi podwójne życie -, postanawia opuścić Meksyk i wrócić do Buenos Aires.

Powrót do ojczyzny nasila niepokój Rocco. Mężczyzna spotyka swoją dawną wielką miłość, Malenę Menéndez, krewną Lili (kochanki jego ojca), z którą rozstał się, będąc błędnie przekonany, że zataiła przed nim prawdę o romansie ojca. Malena zdążyła wyjść za mąż i doczekała się syna, Tomasa. Jej małżeństwo z Fernandem rozpadło się, gdy mężczyzna zaczął otrzymywać pogróżki od lichwiarzy. Malena podejrzewała męża o zdradę i uciekła od niego razem z synem.

Ponowne spotkanie Rocco i Maleny rozdrapie niezagojone rany, ale także obudzi namiętność, jaka wciąż drzemie obojgu. Para będzie musiała przejść długą drogę, aby odnaleźć spokój i miłość.

Materiały novela.pl

[tabs tab1=”Zwiastun” tab2=”Galeria”]
[tab id=1]

[/tab]
[tab id=2]
[/tab]
[/tabs]


5 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.