Przyłapani

Ostatnio paparazzi przyłapali Victora Noriegę z młodym chłopakiem w trakcie zakupów w supermarkecie. Zdjęcie rozpoczęło “dziennikarskie śledztwo”, którego wyniki już

Ostatnio paparazzi przyłapali Victora Noriegę z młodym chłopakiem w trakcie zakupów w supermarkecie. Zdjęcie rozpoczęło “dziennikarskie śledztwo”, którego wyniki już zostały ujawnione.

Okazuje się, że 41-letniemu aktorowi towarzyszył jego chłopak, 25-letni kolega po fachu Guillermo Ruesga. Aktorzy poznali się ponad rok temu na planie “Qué bonito amor”.

Jak szybko zauważono nie było to pierwsze wspólne wyjście pary. Wcześniej już pojawiali się razem na bankietach czy imprezach celebrytów. Ale dopiero zdjęcie z prywatnego wyjścia do supermarketu dało powody do “kopania”.

O ile po samym zdjęciu jeszcze można było zastanawiać się czy aktorów łączy przyjaźń, czy coś więcej, o tyle żadnych wątpliwości nie pozostawił wywiad z “przyjacielem” Victora dla “Tv Notas”.

Nie są przyjaciółmi, są parą. Spotykają się od roku. Są razem bardzo szczęśliwi. Victor zawsze zostawiał prywatność dla siebie. Nie dlatego, że ma się czegoś wstydzić, ale chce trzymać swoje życie dla siebie. (…) Poznali się na planie “Qué bonito amor”. Memo zagrał tam gościnnie. Od tamtej pory stali się nierozłączni – zdradził informator.

Najbardziej dyskutowaną kwestią w sprawie okazuje się różnica wieku, która wynosi 16 lat. To kolejny przykład na to, że w Latinowoodzie nie tylko jest moda na “kuguarzyce”, ale też “kuguary”.


Comments

 1. Być może uznacie że to przesada,ale gorąco jeszcze raz apeluję do którejkolwiek stacji TV,abyście wykupili prawa do emisji “Que Bonito amor” w Polsce.

  1. Ja popieram!! to co pisałeś wcześniej przy LQLVMR podałeś konkretne argumenty za, które tv6 mogłaby wziąć pod uwagę przy wyborze telenoweli. Ja nie mam pojęcia jak zasugerować im tą telkę, żeby poważnie się nad nią zastanowili. Bo na fb jest tylko koncert życzeń i oni na to nie zwracają uwagi :/

 2. “Od tamtej pory stali się nierozłączni” achh :)

 3. Dlaczego gejami zawsze są ciacha? Victor, Ricky Martin no dlaczego :((( A my kobiety musimy sie z pasztetami zadawac:(

 4. Ładna z nich para :)

 5. Wiadomo było że Victor jest gejem,wszystkiego najlepszego:)Różnica wieku nie jest taka duża a Victor wciąż nieźle wygląda.

 6. w AV gra geja a ciekawe aktor grający Jean Marie też jest gejem?

 7. JAKI VICTOR BYL PRZYSTOJNY ,W TAJEMNICACH POCALUNKU :) NADAL JEST ,TYLKO TROCHE PRZYTYL :) ZYCZE IM SZCZESCIA :) .

 8. Victor ładnie wyglądał w “Tajemnice Pocałunku” :) Taki młody był…Kiedyś leciało w TVN

  1. On nadal dobrze wygląda :) Achhhh mogliby puścić u nas QBA.

 9. Każdy ma prawo do szczęścia, homoseksualizmu coraz wiecej wszędzie, idzie z tym żyć choć homofobów nie rozumiem i nigdy nie zrozumiem

 10. Pozostaje im tylko życzyć szczęścia. A co tam różnica wieku, w sumie nie jest wcale taka duża :)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.