Ostre słowa matki

Dla wielu aktorów latynoskich Twitter jest narzędziem komunikacji z fanami. Jednak niektórzy z nich traktują go bardziej osobiście i dzielą

Dla wielu aktorów latynoskich Twitter jest narzędziem komunikacji z fanami. Jednak niektórzy z nich traktują go bardziej osobiście i dzielą się na przykład swoimi opiniami na tematy publiczne. Tak jest w przypadku Juany Viale, argentyńskiej aktorki, kojarzonej z roli w telenoweli “Malparida”.

Aktorka włączyła się w rozmowę z dziennikarzem, który komentował szokujące zdarzenie, do jakiego doszło kilka dni temu w stolicy Argentyny. W centrum krytyki znalazł się mężczyzna, który ciężko pobił swoje 3-letnie dziecko, przy użyciu kija. Ojciec zwlekał z zawiezieniem syna na pogotowie ze strachu przed więzieniem. Kiedy następnego dnia zdecydował się w końcu oddać go w ręce lekarzy, stan dziecka był krytyczny. Po trzydniowej agonii, chłopiec zmarł.

Na tę wiadomość Juana Viale, matka trojga dzieci, zareagowała ostrymi słowami: “Skazać go na karę śmierci! Przesłuchiwać go? Odciąć mu język i zabić!”. W odpowiedzi dodała jeszcze: “Piszę to jako matka. Nie mam litości dla takich, którzy zabiją dzieci. TO NIE MIEŚCI SIĘ W MOJEJ GŁOWIE”.


Comments

  1. Hmm, widziałam ją tylko w Solamente Vos, więc w zasadzie jej nie znam (za to znam Nacho i Manuelę, jej rodzeństwo), ale dobrze napisała.
    Przyznaję jej 100% rację.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.