Malparida

Wszystko zaczyna się nieco ponad dwadzieścia lat temu. María Herrera, młoda, biedna dziewczyna zakochuje się bezpamiętnie w Lorenzo Uribe, żonatym

Wszystko zaczyna się nieco ponad dwadzieścia lat temu. María Herrera, młoda, biedna dziewczyna zakochuje się bezpamiętnie w Lorenzo Uribe, żonatym i zamożnym spadkobiercy świetnie prosperującej firmy. Między Maríą i Lorenzo rodzi się ogromna miłość, ale samo uczucie to za mało, aby on zrezygnował dla niej ze swojej rodziny. María nie potrafi się z tym pogodzić. Jej córeczka, Renata, z poprzedniego związku, jest świadkiem potwornej sceny jak matka odbiera sobie życie przez powieszenie na patio w ich własnym domu.

Wiele lat później, dorosła już Renata Medina, piękna, zmysłowa i zdecydowana, pragnie położyć kres cierpieniu po stracie matki, z jakim zmaga się od dzieciństwa. Zamierza wymierzyć sprawiedliwość korzystając ze swoich wdzięków i inteligencji. Dzięki nim dostaje pracę w firmie Uribe, prowadzonej przez tego, który doprowadził do śmierci jej matki. Od tej pory staje się zakładniczką własnego planu zemsty.

Renata dorastała pod okiem babci, Gracii, która zaszczepiła w niej nienawiść i gorycz. Obie są przekonane, że Lorenzo zostawił Maríę choć wiedział, że spodziewa się jego dziecka – chłopca, Manuela, który urodził się z upośledzeniem umysłowym. Dlatego Renata nie ma skrupułów i jest gotowa na każde poświęcenie, by tylko odpłacić mu tym samym. Spróbuje go w sobie rozkochać, aby następnie zgotować mu istne piekło i pozbawić życia.

W swoim idealnym planie zapomniała jednak uwzględnić jednej istotnej rzeczy: miłości. Pierwszego dnia pracy w Uribe Propiedades poznaje przystojnego syna Lorenza, Lautara, który nie daje jej spokoju swoją natarczywością.

Renata od samego początku próbuje odsunąć się od Lautara świadoma, że jego obecność wpływa na nią niekorzystnie i może pokrzyżować jej zamiary. Znacznie ważniejsza niż miłość jest dla niej przysięga, jaką złożyła nad grobem matki, że doprowadzi do końca swój plan i ją pomści.

Groźby, szantaże, przemoc, to tylko niektóre z broni, jakimi posłuży się Renata w zrealizowaniu obietnicy. Na swojej drodze nauczy się czegoś, co z czasem stanie się jej zgubą: zabijać. Zrozumie, że odbieranie życia nie jest niczym trudnym i czasami może się nawet okazać najprostszym rozwiązaniem.

Miłość jest tak samo przebiegła jak nienawiść i niebawem zmusi Renatę do wyboru. Którą z nich wybierze? Czy pozostanie na drodze zemsty, czy też podda się miłości i pozwoli by wyleczyła ją z chorej nienawiści?

[tabs tab1=”Info” tab2=”Galeria” tab3=”Trailer”]

[tab id=1]

KRAJ I ROK PRODUKCJI: Argentyna, 2010/2011
LICZBA ODCINKÓW: 170

SCENARIUSZ: Lily Ann Martin, Pablo Junovich, Cecilia Guerty
REŻYSERIA: Jorge Nisco, Jorge Bechara
PRODUCENT: Paula Granica

OBSADA: Juana Viale (Renata Medina), Gonzalo Heredia (Lautaro Uribe), Raúl Taibo (Lorenzo Uribe), Patricia Viggiano (Nina Uribe), Carina Zampini (Martina Figueroa), Esteban Pérez (Hernán Imola), Mónica Galán (Marcia), Mónica Villa (Olga Domisi), Alejandro Muller (Lino), Selva Alemán (Gracia Herrera), Fabiana García Lago (Esmeralda Esposito), Gastón Grande (Moro) i inni

TEMAT PRZEWODNI: Matari – Malparida

[/tab]

[tab id=2]

[/tab]

[tab id=3]

[vimeo id=”35870641″ width=”600″ height=”350″]

[/tab]

[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.