Olivia Collins i Abraham Ramos – ich związek zniszczyła zazdrość

Mogłoby się wydawać, że chorobliwa zazdrość męża, narzeczonego czy chłopaka to przypadłość wyłącznie bohaterów telenowel. Nic bardziej mylnego, a ten

Mogłoby się wydawać, że chorobliwa zazdrość męża, narzeczonego czy chłopaka to przypadłość wyłącznie bohaterów telenowel. Nic bardziej mylnego, a ten związek jest tego przykładem. W ubiegłym tygodniu Olivia Collins i Abraham Ramos, których oglądaliśmy po raz ostatni w telenoweli “Podwójne życie Angeliki”, rozstali się… tymczasowo. Jak twierdzi jeden z meksykańskich pismaków powodem rozstania pary była właśnie zazdrość.

Abraham boi się, że ktoś odbije mu narzeczoną; nie znosi, gdy Olivia rozmawia z innym mężczyzną; chciałby widzieć się z nią codziennie; złości się, gdy ona nie odbiera telefonu, bo jest w pracy – to tylko przykładowe powody, jakie rzekomo zaszkodziły parze.

o trwającym siedem miesięcy romansie, para zdecydowała dać sobie jakiś czas. Abraham, który najbardziej przyczynił się do obecnej sytuacji, postanowił zacząć reperowanie związku od naprawienia samego siebie. Wstąpił do kliniki w mieście León, aby pokonać nałóg alkoholowy i narkotykowy, do którego wpędziły go nie tylko problemy partnerskie, zakrapiane alkoholem fiesty, na których oboje się pojawiali i na których się nie oszczędzali, ale również niezdrowa relacja z własną matką.


Comments

  1. toksyczny związek

  2. Nie wiem dlaczego ale go nie lubię.

    1. Też specjalnie za nim nie przepadam

  3. mam nadzieje, ze doprowadzi sie do porzadku bo niezle z niego ciacho, i lubie bo ogladac, moze lepiej by bylo gdyby zmienil partnerke?****

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.