Te sigo amando

Luis Ángel Zaldívar jest młodym chirurgiem wyspecjalizowanym w ortopedii. Kocha swój zawód i oddaje mu się z pasją. Jego znakomita technika

Luis Ángel Zaldívar jest młodym chirurgiem wyspecjalizowanym w ortopedii. Kocha swój zawód i oddaje mu się z pasją. Jego znakomita technika leczenia osób niepełnosprawnych przyniosła mu ogromną sławę w środowisku medycznym.

Igrancio jest bogatym właścicielem rancza, o porywczej naturze i niskich instynktach. Ma obsesję na punkcie Yulissy, młodej i pięknej dziewczyny, i zrobi wszystko żeby ją posiąść. Po wypadku, w skutek którego zostaje sparaliżowany, zmusza Yulissę, żeby została jego żoną. Małżeństwo okazuje się dla piekłem i kobieta pragnie uwolnić się od bestii, jaką jest jej mąż. Ucieka i ukrywa się w małym miasteczku, w którym poznaje Luisa Ángela.

Między Luisem, a Yuilissą rodzi się szczere i namiętne uczucie. Niestety, szantaże i groźby Ignacia zmuszają Yuilissę do powrotu na hacjendę.

Z artykułu w gazecie Ignacio dowiaduje się o sławnym lekarzu Luis Ángelu Zaldívar, który mógłby przywrócić mu władzę w nogach. Prosi siostrę, aby sprowadziła go czym prędzej do Arroyo Negro. Gdy Leticia, siostra Ignacia, poznaje Luisa Angela, zakochuje się w nim bezpamiętnie.

Ponowne spotkaie Yulissy i Luisa Angela rozbudza między nimi wielką miłość, zaś w Leticii zagrzewa nienawiść i zazdrość o przystojnego lekarza.

Yulissa spotyka się z Luisem Angelem i zachodzi w ciążę. Gdy Ignacio dowiaduje się o tym, wpada w szał i razem z siostrą szykują spisek, aby pozbyć się dziecka.

Luis Angel pada ofiarą intryg Leticii i bierze z nią ślub. Zdesporwana zniknięciem syna i odrzuceniem Luisa Angela, Yulissa chce opuścić hacjendę, ale Ignacio osacza ją i zmusza, by została przy nim.

Tylko przeznaczenie połączy na nowo Yulissę i Luisa Angela. Bo przecież w końcu nadejdzie moment, w którym Yulissa będzie mogła bez przeszkód powiedzieć ukochanemu: ja wciąż cię kocham.

[tabs tab1=”Info” tab2=”Galeria” tab3=”Trailer”]

[tab id=1]

KRAJ I ROK PRODUKCJI: Meksyk, 1996
LICZBA ODCINKÓW: 97

SCENARIUSZ: Delia Fiallo
PRODUCENT: Carla Estrada

OBSADA: Claudia Ramírez (Yulissa), Sergio Goyri (Ignacio), Luis José Santander (Luis Ángel), Carmen Montejo (Paula), Juan Manuel Bernal (Alberto), Olivia Collins (Leticia) i inni

TEMAT PRZEWODNI: Juan Gabriel – Te sigo amando

[/tab]

[tab id=2]

[/tab]

[tab id=3]

[/tab]

[/tabs]Comments

 1. “Te sigo amando” nie jest pierwowzorem Zakazanego Uczucia tylko telenowela “Monte Calvario” z 1986 roku gdzie główne role grali Edith Gonzalez i Arturo Peniche a antagonistów grali Jose Alonso i Ursula Prats,także “Te sigo amando” była remakiem ponoć bardzo udanym.
  Ciekawe jest to że główną rolę w TSA zagrała Claudia Ramirez(Rebeca z “El color de la pasion”) którą trudno było poznać w długich włosach,za to Olivia Collins wypadła wtedy przekonująco.

 2. tak to pierwowzór Zakazanego Uczucia i tak jak dla mnie to Zakazana Uczucie jest lepszą telenowelą i tą oglądałam ją obsada dobra ale zakończenie do kitu z nikim ona na koniec nie zostaje tylko sama wychowuje syna daleko od nich w Zakazanym Uczuciu jest bardzo dużo zmienionych wątków i po prostu jest ciekawszą telenowelą niż ta

 3. Tylko dureń może zaprzeczyć ze to nie jest pierwowzór Zakazanego Uczucia.. To przecież jest takie same jak ZU. i nawet nie piszcie ża to nie jest to samo, bo JEST

  1. “Zakazane uczucie” jest nową wersją “Te sigo amando” tyle, że kilka wątków zostało zmienionych. Mowa o tym jest w kulisach.

 4. ,,zakazane uczucie” było najlepszą telcią:)

 5. ja myślę ze fabuła jest fajniejsza niż w “zakazanym uczuciu”

 6. pierwowzór zakazanego uczucia

 7. mysle, ze to ciekawa telka i fajna obsada:)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.