Nadal chce bawić

Po sukcesie swoich telekomedii Juan Osorio (“Porque el amor manda”) zdecydował się pozostać wierny gatunkowi, który na nowo umocował jego

Po sukcesie swoich telekomedii Juan Osorio (“Porque el amor manda”) zdecydował się pozostać wierny gatunkowi, który na nowo umocował jego pozycję w gronie producentów meksykańskiej Televisy.

Osorio już wybrał scenariusz dla swojego nowego projektu. Tym razem za kanwę posłuży mu zabawna historia hiszpańska “Ana y los siete”. Prace nad scenariuszem trwają już podobno od kilku miesięcy.

Po sukcesie PEAM producent ponownie zaprosił do współpracy Blancę Soto. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem aktorka wcieli się w rolę kobiety, która prowadzi podwójne życie: w dzień: nauczycielka, w nocy: striptizerka.

Ostatnio jednak pojawiły się informację, że główną rolą zainteresowała się także Ninel Conde.

Póki co jedynymi aktorami, których udział w produkcji jest pewny są Carmen Salinas oraz Adrián Uribe.

Nazwiska pozostałych aktorów poznamy na pewno w ciągu najbliższych tygodni, gdyż zdjęcia do AyLS rozpoczynają się już w marcu. A telenowela zadebiutuje na małym ekranie późną wiosną, zajmując w ramówce miejsce “Qué pobres tan ricos”.Comments

  1. CZY TA CARMEN SALINAS MUSI ,W KAZDEJ TELENOWELI GRAC ? TO TAKA BABA PLOTKARA ,NIE CIERPIE JEJ :) STARA NIECH IDZIE JUZ NA EMERYTURE .

    1. Troche szacunku. Sama bedziesz kiedys stara. Ja uwielbiam Carmen nie wierze ze jest plotkara, wymysl mediow wydaje sie byc sympatyczna babunią.

  2. Uribe jest potwierdzony!? no nie wiem, nie widzę go jako prota :/

    1. Potwierdzony, ale nie jest napisane, że jako prot. Chyba protem nie będzie, stary już jest y no es guapo.

      1. jakiś czas temu właśnie jego podawano jako kandydata na prota, stąd pomyślałam że skoro potwierdzono jego udział to znaczy, ze zagra tego prota! ekhhh

  3. Czekam na PEAM u nas:-)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.