Luis Tosar i Javier Gutiérrez ponownie na planie filmowym

Luis Tosar i Javier Gutiérrez spotkają się na planie filmu “Plan de fuga”, według scenariusza i reżyserii Iñakiego Dorronsoro.

Dziesięć lat po premierze “Dystansu” hiszpański reżyser Iñaki Dorronsoro powraca z nowym projektem. W poniedziałek 12 października w Bilbao ruszą zdjęcia do filmu “Plan de fuga” (tłum. Plan ucieczki), które potrwają osiem tygodni. W rolach głównych wystąpią Luis Tosar (“9 mil”), Javier Gutiérrez (“Stare grzechy mają długie cienie”) i Alba Galocha (“Sueño y silencio”). Premiera w kinach zaplanowana jest na przyszły rok.

Bohaterem napisanego przez samego Dorronsoro thrillera ma być Víctor, zawodowy rabuś, który przyłącza się do niebezpiecznej bandy przestępców złożonej w całości z byłych wojskowych ze Wschodu. Chociaż tworzą zamkniętą grupę, po śmierci jednego z członków grupy, są zmuszeni rekrutować nowego, by przeprowadzić plan napadu na bank.

W repertuarze hiszpańskich kin wciąż można znaleźć film “El desconocido”, na którego planie także spotkali się Tosar i Gutiérrez. Thriller w reżyserii Daniego de la Torre osadza widzów wewnątrz samochodu, prowadzonego przez Carlosa (postać grana przez Tosara), pod który został podłożony ładunek wybuchowy. Mężczyzna ma tylko kilka godzin na zebranie wysokiej sumy pieniędzy, jakiej żąda tajemniczy “nieznajomy”. Adrenaliny podkręca fakt, iż wewnątrz wozu znajdują się syn i córka Carlosa.


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.