„Włoska narzeczona” – Odcinek 1: Fiorella i Pedro wpadają na siebie

W 1. odcinku telenoweli „Włoska narzeczona”: Fiorella potrąca Pedro rowerem i oboje wpadają na siebie. Emisja 16 października o godz. 17:00 w Czwórce.

Fiorella mieszka razem z ojcem i młodszą siostrą we włoskim miasteczku. Don Mariano jest ciężko chory i boi się zostawić ukochane córki bez pieniędzy i opieki, dlatego postanawia napisać list do przyjaciela, Vittorio, który jest mu winien przysługę. Doña Eloisa żali się ojcu Donatowi, że wciąż nie pozbierała się po śmierci męża, a jej rodzina tylko czeka, aż zostanie odczytany jego testament, by dorwać się do swojej części. Jedyną pociechą kobiety jest wnuk, Pedro, który pomimo braku matki i bezużytecznego ojca, wyrósł na porządnego mężczyznę oraz jako jedyny kochał dziadka.

Osvaldo skarży się Pedrowi, że ma już dość pracy i ma nadzieję, że po otwarciu testamentu Máxima będzie mógł ją rzucić na dobre. Fiorella zostaje wyrzucona z pracy. Na dodatek nie ma pieniędzy na lekarstwa dla chorej siostry, a jej ojciec umiera. Pedro złości się na Tanię, swoją narzeczoną, gdy widzi ją pijaną. Uzależniona od alkoholu kobieta wytyka mu, że ją zaniedbuje, bo spędza całe dnie w pracy. Nieświadomy śmierci przyjaciela Vittorio posyła Fiorelli pieniądze, za które ta pokrywa koszty pogrzebu ojca.

Tania przeprasza Pedra i obiecuje, że potraktuje poważnie swoją terapię odwykową. By poprawić samopoczucie narzeczonej mężczyzna zabiera ją w podróż do Włoch. Fiorella prosi Vittorio, żeby przesłał jej swoje zdjęcie. Ten nie chce zdradzać jej swojego podeszłego wieku i wysyła jej zdjęcie z młodości. Pedro zatrzymuje się w tym samym miasteczku, w którym mieszka Fiorella. Gdy spaceruje po placu, przez nieuwagę, zostaje potrącony przez nią rowerem. Oboje upadają na ziemie i spoglądając sobie w oczy, śmieją się z sytuacji.

Emisja 16 października o godz. 17:00 w TV 4 / Materiały novela.pl / Fot. Televisa

„Włoska narzeczona” (Muchacha italiana viene a casarse), telenowela, Meksyk 2014-2015; Reżyseria: Pedro Damián, Luis Pardo; Występują: Livia Brito, José Ron, Enrique Rocha, Fernando Allende, Isela Vega, Salvador Pineda, Maribel Guardia, Francisco Gattorno, Nailea Norvind, Ricardo Blume, Jessica Coch, Claudo Báez;Comments

 1. a czy będzie z napisami ????

 2. Novelo.pl czy zrobicie stronę temu serialowi jak ma Dzikie serce i Kotka?

  1. Oczywiście, przedstawimy ją na początku przyszłego tygodnia.

   1. Novela.pl czy jeszcze beda powtórki Dzikie Serce od pierwszego odcinka bo Nie igraj z aniołem leciało 3/4 razy powtórki od pierwszego odcinka

 3. Super nie mogę się doczekać.

 4. Ciekawie się zapowiada ,nareszcie nowi bohaterowie ,nowe twarze ,inna historia czekam z zaciekawieniem :-)

 5. Cieszę się na nowy serial fajni proci i Francisco Gattorno jest teraz w dwóch serialach,uwielbiam go:-)

  1. Tylko akurat w tej teli gra beznadziejną i w sumie zbędną postać :)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.