Eugenio Siller w The Ellen DeGeneres Show

Meksykański aktor Eugenio Siller pojawił się jako gość w telewizyjnym show Ellen DeGeneres. Powód? Prowadząca program zapragnęła nauczyć się, choć

Meksykański aktor Eugenio Siller pojawił się jako gość w telewizyjnym show Ellen DeGeneres. Powód? Prowadząca program zapragnęła nauczyć się, choć trochę, języka hiszpańskiego – sztuka ta dotąd jej się nie udała. Nie pomogła ani wizyta w Meksyku, ani picie tequili, więc poprosiła o lekcję Eugenio, którego nazwisko także sprawia jej kłopot przy wymowie.

Aktor “nauczył” Ellen wymawiać swoje imię, tytuł telenoweli “Królowa serc” (Reina de corazones) oraz pokazał sztuczkę na picie tequili, którą ta odebrała na swój sposób… Materiał wideo prezentujemy poniżej – abajo!

[tabs tab1=”Ellen DeGeneres Show – Fragment”]

[tab id=1]

[/tab]

[/tabs]Comments

  1. Jak już chciała kogoś z Meksyku to mogła zaprosić Diego Bonetę. On jest bardzo dobrze znany w Stanach. Grał w filmie m.in z Tomem Cruise’m. Gienek jest fajny, ale mało znany w USA.

  2. Myślę, że Ellen sobie trochę żartuje. Nie sądzę aby miała problem z nauczeniem się kilku słów w innym języku. To naprawdę nie jest trudne.

  3. W wieku 44 lat zmarł Hector Arredondo,aktor znany z telenoweli “Cielo rojo”.

  4. Lubię Gienka jest sympatyczny. Cieszę się na Królową serc:)Hiszpański moim zdaniem to łatwy język do nauczenia no i taki piękny:)

  5. Paskudna lesba

    1. Daruj sobie takie komentarze prymitywie!

    2. Wole ją, “paskudną lesbę” niż czytać ciebie :D Osobiście wielbie Ellen!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.