Lucía Mendez supergwiazdą o której nikt nie słyszał?

Meksykańskie tabloidy prześcigają się w wymyślaniu coraz nowszych sensacji, a dopisywanie historyjek do zdjęć czy zasłyszanych opowieści mają opanowane do

Meksykańskie tabloidy prześcigają się w wymyślaniu coraz nowszych sensacji, a dopisywanie historyjek do zdjęć czy zasłyszanych opowieści mają opanowane do perfekcji. Tym razem mocno wyśmiany przez czytelników został materiał dedykowany Lucíi Méndez. Meksykańska piosenkarka rancheras i aktorka, której telenowele z lat 70. i 80. tj. “Ty albo nikt” bez trudu przedzierały się do krajów Europy, została nazwana przez TV Notas “supergwiazdą we Włoszech”.

Wystarczyła nowina o wyjeździe Lucíi do Włoch, kilka nagrań wideo sprzed 30 lat oraz “pewne źródło”, aby dodać jej fikcyjnej sławy. Czytamy, że piosenkarka znalazła się na top liście najpopularniejszych artystów na Półwyspie i zaraz wejdzie do studio, aby nagrać swoje największe hity w języku włoskim. Do tego na krążku znajdzie się kilka całkiem nowych utworów, w tym jeden w języku angielskim. A gdy płyta trafi do sprzedaży, piosenkarka da wielki koncert. Czy faktycznie?

Jak się okazuje nazwisko Lucíi jest Włochom całkowicie obce. Nieliczni kojarzą ją z telenowel emitowanych przeszło trzy dekady tematu, ale nawet wtedy określanie jej osoby mianem popularnej byłoby zbyt przesadzone. Zachowanie meksykańskiej prasy coraz częściej przypomina media koreańskie czy rosyjskie, które także lubią nadużywać zaufania swoich odbiorców – zaledwie kilka dni temu świat obiegła wiadomość o tym jakoby koreański dziennik poinformował o awansie reprezentacji Korei Północnej i Portugalii do finału Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej w Brazylii.


Comments

 1. Lucia Mendez nieznana we Wloszech? Byla i jest nadal bardzo popularna.

 2. To tak samo jak w Polsce co chwile pisze sie, ze jakas aktorka dostala role w Bollywood a to nieprawda.

 3. Kojarzę Lucię z Ty albo nikt,kiedyś polonia1 w kółko to powtarzała była piękną kobietą:-)

 4. to jest oburzające. Meksykańskie media zapomniały już, że Lucia Mendez nadal jest popularna o czym świadczy fakt, że grała w 2011 r. w telenoweli “Esperanza de Corazon”z Lisardo, która miała nie najgorszą oglądalność.

  1. Właśnie o to chodzi, że robią z niej większą gwiazdę niż jest w rzeczywistości

   1. To jest prawda.Zawsze tak było i będzie że wyolbrzymiają wielkie gwiazdy.
    Jak dla mnie gwiazdami są np. Daniela Romo,Rocio Banquells,Julio Aleman czy Jacqueline Andere.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.