“Brzydula” powróci w nowej odsłonie

Telewizja RCN zapowiedziała powstanie kontynuacji polskiej wersji popularnej telenoweli “Brzydula” z Julią Kamińską.

Kolumbijska telewizja RCN oraz brytyjska wytwórnia FreemantleMedia, która w 2008 roku opracowała adaptację scenariusza telenoweli “Brzydula” (oryg. Yo soy Betty, la fea) na zlecenie telewizji TVN, zawarły przedwstępną umowę na realizację kontynuacji polskiej wersji.

“Brzydula” z Julią Kamińską w roli głównej była hitem telewizji TVN. Z tygodnia na tydzień cieszyła się coraz większą oglądalność – z niespełna 2 milionów widzów, którzy zasiedli do obejrzenia premierowego odcinka jesienią 2008 roku, publiczność urosła do 5 milionów (dane AGB Nielsen Media Research).

Oryginalna “Brzydula” napisana przez Fernanda Gaitána jest wciąż uznawana za najpopularniejszą telenowelę kolumbijską na świecie. Została sprzedana do ponad 100 krajów i zdubbingowana na 25 języków. Dotąd powstało 27 remake’ów.


Comments

 1. Jeśli to prawda to ogromnie się cieszę!

 2. Czyli co, w polsce bedzie remake czy zagranica bo nie rozumiem

  1. Kontynuacja remake’u.

 3. Najlepsza brzydula to ta oryginalna Kolumbijska żadna inna ie dorówna oryginałowi. Oglądam ysblf cały czas w necie. Nie da się oderwać od tego serialu i aktorów grających w Betty brzydula.

 4. Ciekawe czy ci wszyscy aktorzy wystąpią? Zwłaszcza Socha, która chyba teraz bardziej pracuje w Polsacie, albo Braciak który dawno nie grał w takich serialach.

 5. Uważam, że i tak długo czekaliśmy na kontynuację BrzydUli w polskiej wersji i bardzo się cieszę, że powstanie!!! Nasza BrzydUla ma swój klimat, przyjazny polskim odbiorcom i świeży. Nie mogę się doczekać, by zobaczyć znów Ulę i Marka!

 6. No tak każdy chce tylko żeby telewizja puszczała nam same starocie i powtórki,ludzie co z wami jest telewizja powinna się rozwijać,iść do przodu,a nie wracać do przeszłości po co ja się pytam?Ten nędzny poziom polskiej tv jest tak żałosny że się płakać chce i dlatego ja nie mam tv wcale właśnie przez powtórki.ZERO TOLERANCJI DLA CIĄGŁYCH POWTÓREK!!!!!!!

 7. Zgadzam sie zadna Brzydulla Remake oryginalemu nie dorowna jej do piet .Jak ja bym chciala zobaczyc Powtorke Brzydulla Betty la Fea Kolumbia :) Zadna Polska .Telenowele ktore byly Hitami i gdyby teraz zrobic to samo ponowemu nei bedzie nigdy Hitami .Tak samo jak by teraz zrobic i pokazac Serial DYNASTIA nigdy nei bedzie to samo i nie bedzie tylu widzow .Oby Telewizje puscily nam Telenowele Typu Rosalinda Betty kolumbia Cristina Bialy Welon ,Angela Dziki Ksiezyc Polsat Paloma :) .

 8. Zgadadam się że najlepszą wersją jest ta pierwsza Yo soy Betty la faea właśnie niedawno ogldałam ponownie na internecie. Ale jest moją miłością od dziecka.

 9. Zgadzam się w 100% z Georgem!Betty i Don Armando górą!

 10. Żaden remake nie dorówna kolumbijskiej wersji to jedyna niepowtarzalna telenowela można było się usmiać z Patty Fernandez.,Nicolasa, ojca betty i jej przyjaciółek nie rozumiem waszej fascynacji tym polskim gównem ta wersja jak i inne to dno muł!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.