Alfonso Herrera mówi “nie” Güero

Młody aktor Alfonso Herrera (“Zbuntowani”) odrzuca niemal każdą z ról, jaką proponują mu producenci telenowel. Od czasu, jak w 2009

Młody aktor Alfonso Herrera (“Zbuntowani”) odrzuca niemal każdą z ról, jaką proponują mu producenci telenowel. Od czasu, jak w 2009 roku zagrał z Belindą w “Camaleones”, Poncho zdecydowanie bardziej woli spędzać dni na planie filmów i seriali niż w studio Televisy.

Jako ostatni zabiegał o niego José Alberto Castro, który przygotowuje telenowelę “Corona de lágrimas” z Victorią Ruffo w roli głównej. Niestety, na zabieganiu się skończyło.

Aktor zakończył właśnie zdjęcia do “Espectro” Alfonso Pineda Ulloa, w której zagrał z Paz Vega i teraz przygotowuje się do kolejnej roli w filmie “Moni” Igala Weitzman z Aną Claudią Talancón.

Najbliższe dni Alfonso spędzi w Londynie, do którego wyruszył wczoraj, skąd będzie nadawał reportaże dla portalu Terra. “Pokażemy jaka atmosfera panuje wokół Igrzych Olimpijskich, zajrzymy do kuchni, podejrzymy kulturę krajów z całego świata, które tam przybędą, będzie wszystkiego po trochu” – skomentował.Comments

  1. wielka szkoda :(((((((((((((((

  2. jest mlody i gwiazdorzy, zobaczycie, ze przyjdzie czas,ze jeszcze sam bedzie sie pchal do telenovel jak wiekszosc aktorow :) :) :)

  3. I dobrze, że je odrzuca bo jest za dobrym aktorem by marnować sie w tasiemcach. Fajnie że znów zagra z Aną Claudią.

  4. szkoda ale nie ma teraz czasu na telki widocznie bo przecież powiedział ze kiedyś chętnie zagra znowu w telce

  5. Ale szkoda ze odrzuca propozycje do telenowel, ale z drugiej strony skoro dostaje propozycje rol filmowych to niech sie zgadza, w koncu w telenowelach jeszcze zdarzy zagrac. Nie wykorzyta inne szanse, a kazdy film z nim to poprostu cudo. Niech sie rozwija kinowo :)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.