Aleida Nuñez („Ukryta miłość”) potwierdziła na łamach magazynu TVNotas, że jest w ciąży. Dla aktorki i jej męża, Pabla Glogovsky’ego, ten san to błogosławieństwo, na które czekali po tym, jak w ubiegłym roku Aleida poroniła. „To, co się wtedy wydarzyło, było naturalne. Bóg uznał, że to nie był odpowiedni moment” – wyznała aktorka.

W wywiadzie aktorka opowiedziała anekdotę o tym, jak dowiedziała się, że zostanie mamą: „Spóźniał mi się okres o kilka dni, ale nie przejęłam się, tak bywa. To, co przykuło moją uwagę, to nagłe przebudzenie o piątej rano z ogromną zachcianką na orzechy. Choć jestem porannym ptaszkiem, zazwyczaj nie wstaję o piątej i nie mam zachcianek. Powiedziałam Pablowi, że dziwnie się czuję i chcę zrobić sobie test. On poszedł do pracy, a ja zostałam w domu. Kupiłam test i wynik wyszedł pozytywny”.

Donoszenie cąży stało się teraz priorytetem dla aktorki. Aktorka zakończyła już kilka tygodni temu zdjęcia do „Ukrytej miłości” i powoli wycofuje się z udziału w sztuce teatralnej „Yo miento, tú mientes, todos mentimos”. A jak dba o ciąże? „Jem dużo owoców, minimum pięć dziennie. Do tego warzywa, z dużą ilością żelaza, mleko, białka jajek, ciemne pieczywo, migdały i orzechy. Piję dużo wody i biorę witaminy. Choć lekarz zapewnia mnie, że to zdrowa ciąża, ja wolę zachować własne środki ostrożności. Odstawiłam ćwiczenia fizyczne, szpilki i zapisałam się na lekcje jogi dla przyszłych matek. Codziennie wieczorem razem z mężem oddajemy się medytacji oraz zasypiamy przy muzyce” – wyznaje.


11 KOMENTARZE

  1. źyczę duzo zdrowia i radości choć pewnie ciąża jest trudna aleniech się cieszy tym darem od losu Le deseo mucha salud y felicidad, aunque creo que el embarazo es difícil aleniech para disfrutar de este regalo del destino es mi actriz favorita de amor oculto y la belleza es para desearles salud

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.