„Eva Luna” najchętniej oglądaną telenowelą w USA

“Eva Luna”, telenowela produkowana przez Venevision International otrzymała wynik oglądalności na poziomie 20,5 % w paśmie prime-time telewizji Univision Network

“Eva Luna”, telenowela produkowana przez Venevision International otrzymała wynik oglądalności na poziomie 20,5 % w paśmie prime-time telewizji Univision Network – poinformował Nielsen National Television (Indeks – Latynosów). Tak więc, z ponad 4,8 mln widzów, to właśnie superprodukcja z udziałem Guya Eckera i Blancii Soto jest najchętniej oglądanym serialem w amerykańskiej telewizji hiszpańskojęzycznej.

Oprócz dystrybucji w Puerto Rico i USA, “Eva Luna” została zakupiona przez takie kraje jak: Chile, Kolumbia, Honduras, Nikaragua, Salwador, Ekwador i Gruzja. A jak podano w oświadczeniu wydanym przez Venevision International, negocjacje są zakończone także z Republiką Dominikany, Panamą, Peru, Gwatemalą, Meksykiem, Wenezuelą, Litwą, Rumunią i Chorwacją.

Telenowela jest porywającą historią Evy (Blanca Soto), kobiety która postanawia szukać swojego szczęścia w USA. Dziewczyna wyrusza wraz ze swoim ojcem do Los Angeles. Wkrótce mężczyzna umiera potrącony przez samochód, którego kierowca ucieka z miejsca wypadku. Eva poprzysięga mu zemstę. Poznaje dwóch mężczyzn – Daniela Villanuevę (Guy Ecker) i Leonarda Arismendi (Julian Gil). Ten drugi zakłada się z przyjacielem, że poderwie Evę. Zatrudnia niczego nie świadomą dziewczynę jako opiekunkę swojego ojca, choć nie wie, że to córka jego ofiary. Tymczasem Eva zakochuje się ze wzajemnością w Danielu. Przeciwko niej sprzysięgają się trzy kobiety – Marcela (Susana Dosamantes), matka Leonarda, narzeczona Daniela, Victoria (Vanessa Villela) i pokojówka Renata (Ana Silvetti). Leonardo odkrywa że to on potrącił ojca Evy i kieruje podejrzenia na Daniela. Dziewczyna postanawia zemścić się na ukochanym. Jej sprzymierzeńcem okazuje się ojciec Leonarda, Julio (Jorge Lavat). To on pomaga dziewczynie wrócić po serii upokorzeń w nowym wcieleniu top modelki, Evy Luny.

W obsadzie znalazły się też nazwiska takich aktorów jak: Lupta Ferrer, Harry Geithner, Sofia Lama, Frances Odiviela, Alejandro Chaban, Gabriela Borges, Franklin Virguez, Raul Xiques.
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.