„Eva Luna”, telenowela produkowana przez Venevision International otrzymała wynik oglądalności na poziomie 20,5 % w paśmie prime-time telewizji Univision Network – poinformował Nielsen National Television (Indeks – Latynosów). Tak więc, z ponad 4,8 mln widzów, to właśnie superprodukcja z udziałem Guya Eckera i Blancii Soto jest najchętniej oglądanym serialem w amerykańskiej telewizji hiszpańskojęzycznej.

Oprócz dystrybucji w Puerto Rico i USA, „Eva Luna” została zakupiona przez takie kraje jak: Chile, Kolumbia, Honduras, Nikaragua, Salwador, Ekwador i Gruzja. A jak podano w oświadczeniu wydanym przez Venevision International, negocjacje są zakończone także z Republiką Dominikany, Panamą, Peru, Gwatemalą, Meksykiem, Wenezuelą, Litwą, Rumunią i Chorwacją.

Telenowela jest porywającą historią Evy (Blanca Soto), kobiety która postanawia szukać swojego szczęścia w USA. Dziewczyna wyrusza wraz ze swoim ojcem do Los Angeles. Wkrótce mężczyzna umiera potrącony przez samochód, którego kierowca ucieka z miejsca wypadku. Eva poprzysięga mu zemstę. Poznaje dwóch mężczyzn – Daniela Villanuevę (Guy Ecker) i Leonarda Arismendi (Julian Gil). Ten drugi zakłada się z przyjacielem, że poderwie Evę. Zatrudnia niczego nie świadomą dziewczynę jako opiekunkę swojego ojca, choć nie wie, że to córka jego ofiary. Tymczasem Eva zakochuje się ze wzajemnością w Danielu. Przeciwko niej sprzysięgają się trzy kobiety – Marcela (Susana Dosamantes), matka Leonarda, narzeczona Daniela, Victoria (Vanessa Villela) i pokojówka Renata (Ana Silvetti). Leonardo odkrywa że to on potrącił ojca Evy i kieruje podejrzenia na Daniela. Dziewczyna postanawia zemścić się na ukochanym. Jej sprzymierzeńcem okazuje się ojciec Leonarda, Julio (Jorge Lavat). To on pomaga dziewczynie wrócić po serii upokorzeń w nowym wcieleniu top modelki, Evy Luny.

W obsadzie znalazły się też nazwiska takich aktorów jak: Lupta Ferrer, Harry Geithner, Sofia Lama, Frances Odiviela, Alejandro Chaban, Gabriela Borges, Franklin Virguez, Raul Xiques.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.