Mariza da trzy koncerty w listopadzie

Pieśniarka fado z Portugalii Mariza wystąpi w listopadzie w Warszawie, Wrocławiu i Bielsku-Białej. Koncerty obejmują światową trasę promującą album “Mundo”.

Pod koniec listopada Mariza powróci do Polski z serią koncertów. Portugalska pieśniarka fado zaśpiewa dla publiczności w Warszawie, we Wrocławiu i w Bielsku-Białej odpowiednio w dniach 28-30 listopada. Już teraz trwa internetowa przedsprzedaż biletów na te wydarzenia na stronie Eventim.pl oraz Bielskiego Centrum Kultury. W ramach światowego tournée “Mundo” Mariza wystąpi także za dwa miesiące w Krakowie, dokładnie 17 kwietnia, lecz bilety na ten koncert zostały już wyprzedane.

W ubiegłym roku Mariza wydała nowy studyjny album, którego producentem jest Javier Limón (zdobywca wielu nagród Grammy, producent jej wcześniejszej płyty “Terra” z 2008). Dotąd ukazały się dwa single promujące krążek “Paixão” oraz “Alma” (w języku hiszpańskim). Mariza uznawana jest za największą sławę stylu fado, skarbu narodowego Portugalii. Jej głos określa się słowami “magiczny, diamentowy, magnetyczny”, a fenomen popularności porównuje się do najsłynniejszych div operowych i megagwiazd pop/rock.

[tabs tab1=”Alma” tab2=”Paixão”]
[tab id=1][jwplayer player=”4″ mediaid=”28453″][/tab]
[tab id=2][jwplayer player=”4″ mediaid=”28455″][/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.