“Niewinna intryga” – Odcinek 31

Blanca prosi Eduardo, żeby porozmawiał z Adriano i wspólnie odszukali ojca Camilo. Mariana posługuje się Sofíą, żeby dać Cristóbalowi powody

Blanca prosi Eduardo, żeby porozmawiał z Adriano i wspólnie odszukali ojca Camilo. Mariana posługuje się Sofíą, żeby dać Cristóbalowi powody do wątpliwości co do Cataliny i Ramona. Rafael dzwoni do Raquel, żeby uprzedzić ją, że Eduardo zaangażował się w poszukiwania ojca Camilo. Namawia ją, żeby wypuściła go wolno, jeśli ma coś wspólnego z jego zniknięciem.

Adriano prosi Eduardo o numer chipu telefonu Raquel, aby mógł ją sprawdzić. W winiarni rozlegają się strzały. Kiedy pojawia się policja, Eduardo mówi im, że jego matka jest w środku. Raquel jest związana i mówi, że ktoś porwał ojca Camilo i muszą się pospieszyć, jeśli chcą go odnaleźć. Blanca jest zdezorientowana. Opowiada Adriano o wszystkim, co się wydarzyło. Eduardo myśli teraz, że jego matka sama stała się ofiarą.

Tita mówi Ramonowi, że jej zdaniem Adriano jest winny zniknięcia ojca Camilo. Raquel także próbuje wmówić synowi, że Adriano stoi za porwaniem księdza. Informuje go także, że Clemente jest w posiadaniu nagrania video, na którym widać Adriano w pokoju Memo w chwili jego śmierci. Eduardo prosi Victorię, aby przestała robić interesy z Adriano. Kobieta musi wybierać między nim a Adriano.

Materiały novela.pl / Fot. Telemundo

Emisja 14 października o godz. 10:15 w TVN7

“Niewinna intryga” (La impostora), telenowela, Meksyk, 2014; Reżyseria: Carlos Villegas; Występują: Christian Bach, Sebastián Zurita, Lissete Morelos, Manuel Landeta, Begoña Narváez, Jonathan Islas, Mauricio Henao; Strona: www.novela.pl/niewinna-intryga.Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.