„Włoska narzeczona” – Odcinek 103: Gael szuka swoich korzeni

W 103. odcinku telenoweli „Włoska narzeczona”: Gael chce poznać prawdę o swoim korzeniach. Emisja 14 marca o godz. 17:00 w Czwórce.

Doña Eloisa prosi Fiorellę, żeby nie mówiła nikomu o znalezionej wiadomości. Następnie informuje o odkryciu Osvalda i z ufnością powierza mu zajęcie się problemem. Federica słyszy, jak Benigno mówi Aitanie, że zagarnie Acorp dla siebie. Pedro wpada w osłupienie na widok Fiorell ubranej w suknię ślubną. Federica jest bliska przyłapania Roxany i Benita razem, lecz Danta jej to uniemożliwia.

Adwokat oznajmia Federice, że brakuje jednego, kluczowego dokumentu, by udowodnić oszustwa Máxima. Aníbal żąda zaliczki od Diany. Grozi, że jeśli mu jej nie da, zdradzi Vittoriowi jej sekrety. Osvaldo ostrzega Benigna, by nie próbował zastawiać na niego pułapki. Benigno rozkazuje córce pozbyć się Fiorelli. Gael wypytuje doñę Eloisę o swoje korzenie.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

„Włoska narzeczona” (Muchacha italiana viene a casarse), telenowela, Meksyk 2014-2015; Reżyseria: Pedro Damián, Luis Pardo; Występują: Livia Brito, José Ron, Enrique Rocha, Fernando Allende, Isela Vega, Salvador Pineda, Maribel Guardia, Francisco Gattorno, Nailea Norvind, Claudo Báez; Strona: wloskanarzeczona.novela.plTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.