Amerykańska stacja Telemundo zapowiedziała na 19 lipca premierę trzeciego sezonu współprodukowanego z Argos serialu pt. „Señora Acero, la coyote”. Tytułową kobietę ze stali, zwaną również kojotem, gra młoda meksykańska aktorka Carolina Miranda. W pozostałych rolach m.in. Litzy, Lincoln Palomeque, Jorge Zárate, Sergio Goyri, Laura Flores, Luis Ernesto Franco, Michel Duval i Adrián Di Monte.

„Señora Acero, la coyote” przedstawia losy Vicenty Rigoresy, odważnej i zbuntowanej kobiety, która wgryzła się w zdominowany przez mężczyzn świat przemytu narkotyków. Zasłynęła jako budząca postrach kobieta-kojot (osoba przerzucająca emigrantów) działająca przy granicy amerykańsko-meksykańskiej. Głęboko wierzy, że jedynym przestępstwem popełnionym przez migrujących jest urodzenie się po niewłaściwej stronie linii rozdzielającej dwa kraje. Nienawidzi przemytników narkotyków, nieświadoma swoich powiązań z jednym z największych rodów słynących z handlu narkotykami w Meksyku.

[tabs tab1=”Señora Acero: La coyote – Zapowiedź”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]


1 KOMENTARZ

  1. Szkoda,że Blanca już tu nie gra,ale w sumie to dużo miała pracy na planie.Wieczne pościgi,bitwy,morderstwa w tej produkcji aczkolwiek udowodniła ona,że w każdej roli sobie doskonale poradzi.Po zwiastunach widzę Carolina sobie poradzi chociaż raczej nie podbije Blanki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.