“Señora Acero”: Zwiastun trzeciego sezonu

Zwiastun nowego serialu Telemundo pt. “Señora Acero, la coyote”. W rolach głównych Carolina Miranda, Sergio Goyri i Luis Ernesto Franco.

Amerykańska stacja Telemundo zapowiedziała na 19 lipca premierę trzeciego sezonu współprodukowanego z Argos serialu pt. “Señora Acero, la coyote”. Tytułową kobietę ze stali, zwaną również kojotem, gra młoda meksykańska aktorka Carolina Miranda. W pozostałych rolach m.in. Litzy, Lincoln Palomeque, Jorge Zárate, Sergio Goyri, Laura Flores, Luis Ernesto Franco, Michel Duval i Adrián Di Monte.

“Señora Acero, la coyote” przedstawia losy Vicenty Rigoresy, odważnej i zbuntowanej kobiety, która wgryzła się w zdominowany przez mężczyzn świat przemytu narkotyków. Zasłynęła jako budząca postrach kobieta-kojot (osoba przerzucająca emigrantów) działająca przy granicy amerykańsko-meksykańskiej. Głęboko wierzy, że jedynym przestępstwem popełnionym przez migrujących jest urodzenie się po niewłaściwej stronie linii rozdzielającej dwa kraje. Nienawidzi przemytników narkotyków, nieświadoma swoich powiązań z jednym z największych rodów słynących z handlu narkotykami w Meksyku.

[tabs tab1=”Señora Acero: La coyote – Zapowiedź”]
[tab id=1][jwplayer player=”4″ mediaid=”31558″][/tab]
[/tabs]Comments

  1. Szkoda,że Blanca już tu nie gra,ale w sumie to dużo miała pracy na planie.Wieczne pościgi,bitwy,morderstwa w tej produkcji aczkolwiek udowodniła ona,że w każdej roli sobie doskonale poradzi.Po zwiastunach widzę Carolina sobie poradzi chociaż raczej nie podbije Blanki.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.