Tytuł oryginalny: La que no podía amar
Kraj i rok produkcji: Meksyk, 2011/2012
Liczba odcinków: 162

Scenariusz: Delia Fiallo, Ximena Suárez
Reżyseria: Salvador Garcini, Alejandro Gamboa
Producent: José Alberto Castro
Obsada: Ana Brenda Contreras, Jorge Salinas, José Ron, Susana González, Julián Gil, Fabián Robles, Ana Bertha Espín, Michelle Ramaglia, Mar Contreras, Elizabeth Dupeyrón, Germán Gutiérrez, Tania Lizardo i inni

Tuxtla Gutiérrez, Chiapas, Meksyk. Ana Paula Carmona jest młodą kobietą, która jeszcze jako dziewczynka musiała opiekować się chorą matką. Po jej śmierci podjęła decyzję o zrobieniu kariery w medycynie, aby móc pomagać innym.

Na początku historii, Ana Paula kończy studia i poznaje Bruna, adwokata budzącego strach Rogelia Montero. Bruno szuka pielęgniarki, która będzie zajmować się jego szefem. Ana Paula przyjmuje propozycję, ze względu na dobre wynagrodzenie, aby wesprzeć w ten sposób ciotkę Rosaurę, która zastępowała jej matkę.

Ana Paula nie przypuszcza, że czeka ją praca w dość skomplikowanych warunkach na hacjendzie „Del Fuerte”, dalekim i całkowicie odizolowanym miejscu, a przy tym przyjdzie jej znosić ciężki charakter Rogelia, który wciąż jeszcze nie doszedł do siebie po wypadku, jaki zdarzył się tuż przed jego ślubem z Vanesą, egoistką, która zerwała z nim jak tylko dowiedziała się, że zostanie kaleką.

Rogelio mieszka na hacjendzie razem z siostrą, Cinthią, która czuje się we własnym domu jak w klatce. Brat zmusza ją bowiem do bycia razem z nim i pomagania mu we wszystkim, grożąc utratą części spadku. Aby ubarwić swoje jałowe życie, Cinthia spoufala się z Efrainem, zarządcą hacjendy, który żywi do niej prawdziwą miłość, i dlatego nie dostrzega usychającej z miłości do niego Consuelo, służącej, która oddałaby życie za choć odrobinę czułości.

Na hacjendzie mieszka także María, matka chrzestna Consuelo, która matkowała Rogeliowi i Cinthie. Dawniej była ich nianią, a teraz pełni rolę służącej.

Ana Paula poznaje przystojnego Gustava Durán, szlachetnego i pracowitego młodzieńca, w którym zakochuje się od pierwszego wejrzenia. Oboje darzą siebie ogromnym uczuciem, które niebawem zostanie wystawione na próbę, albowiem oczarowany urodą Any Pauli Rogelio także zakochuje się w dziewczynie i będzie próbował ją zdobyć.

Kiedy Miguel, brat Any Pauli, powoduje wypadek i jest bliski utraty ręki oraz pójścia do więzienia, Rogelio ratuje go z opresji żądając w zamian, by Ana Paula wyszła za niego. Ona poświęca się dla brata nieświadoma piekła, jakie czeka ją u jego boku.


13 KOMENTARZE

  1. wedlug mnie rogelio udaje glupiego na tym wozku zeby zrobic z kogos durnia niech kupi elektryczny wozek bo od pchania tego dretwieja mu rece i ogarnia bezwlad przed przyjazdem Pauli sądze ze wykorzystywal seksualnie pracownikow hacjendy w tym rowniez meszczyzn od dawna nie depilowal klaty

  2. Bardzo lubię Zakazane uczucie,ale wczoraj sie skończyło i było mi przykro.ale 3 września pn-pt o 19:00 na tv6 będzie emisja powtórkowa.napewno będe oglądąć!

  3. wie ktoś czy aktor grający Rogelia (Jorge Salinas) jest synem Carmen Salinas (donii Milagros z „Triumfu miłości”)? Czy to tylko zbierzność nazwisk?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.