Zakazane uczucie

Tytuł oryginalny: La que no podía amar Kraj i rok produkcji: Meksyk, 2011/2012 Liczba odcinków: 162 Scenariusz: Delia Fiallo, Ximena

Tytuł oryginalny: La que no podía amar
Kraj i rok produkcji: Meksyk, 2011/2012
Liczba odcinków: 162

Scenariusz: Delia Fiallo, Ximena Suárez
Reżyseria: Salvador Garcini, Alejandro Gamboa
Producent: José Alberto Castro
Obsada: Ana Brenda Contreras, Jorge Salinas, José Ron, Susana González, Julián Gil, Fabián Robles, Ana Bertha Espín, Michelle Ramaglia, Mar Contreras, Elizabeth Dupeyrón, Germán Gutiérrez, Tania Lizardo i inni

Tuxtla Gutiérrez, Chiapas, Meksyk. Ana Paula Carmona jest młodą kobietą, która jeszcze jako dziewczynka musiała opiekować się chorą matką. Po jej śmierci podjęła decyzję o zrobieniu kariery w medycynie, aby móc pomagać innym.

Na początku historii, Ana Paula kończy studia i poznaje Bruna, adwokata budzącego strach Rogelia Montero. Bruno szuka pielęgniarki, która będzie zajmować się jego szefem. Ana Paula przyjmuje propozycję, ze względu na dobre wynagrodzenie, aby wesprzeć w ten sposób ciotkę Rosaurę, która zastępowała jej matkę.

Ana Paula nie przypuszcza, że czeka ją praca w dość skomplikowanych warunkach na hacjendzie „Del Fuerte”, dalekim i całkowicie odizolowanym miejscu, a przy tym przyjdzie jej znosić ciężki charakter Rogelia, który wciąż jeszcze nie doszedł do siebie po wypadku, jaki zdarzył się tuż przed jego ślubem z Vanesą, egoistką, która zerwała z nim jak tylko dowiedziała się, że zostanie kaleką.

Rogelio mieszka na hacjendzie razem z siostrą, Cinthią, która czuje się we własnym domu jak w klatce. Brat zmusza ją bowiem do bycia razem z nim i pomagania mu we wszystkim, grożąc utratą części spadku. Aby ubarwić swoje jałowe życie, Cinthia spoufala się z Efrainem, zarządcą hacjendy, który żywi do niej prawdziwą miłość, i dlatego nie dostrzega usychającej z miłości do niego Consuelo, służącej, która oddałaby życie za choć odrobinę czułości.

Na hacjendzie mieszka także María, matka chrzestna Consuelo, która matkowała Rogeliowi i Cinthie. Dawniej była ich nianią, a teraz pełni rolę służącej.

Ana Paula poznaje przystojnego Gustava Durán, szlachetnego i pracowitego młodzieńca, w którym zakochuje się od pierwszego wejrzenia. Oboje darzą siebie ogromnym uczuciem, które niebawem zostanie wystawione na próbę, albowiem oczarowany urodą Any Pauli Rogelio także zakochuje się w dziewczynie i będzie próbował ją zdobyć.

Kiedy Miguel, brat Any Pauli, powoduje wypadek i jest bliski utraty ręki oraz pójścia do więzienia, Rogelio ratuje go z opresji żądając w zamian, by Ana Paula wyszła za niego. Ona poświęca się dla brata nieświadoma piekła, jakie czeka ją u jego boku.
Comments

 1. Super telka polecam

 2. bardzo dobra telka !!!

 3. wedlug mnie rogelio udaje glupiego na tym wozku zeby zrobic z kogos durnia niech kupi elektryczny wozek bo od pchania tego dretwieja mu rece i ogarnia bezwlad przed przyjazdem Pauli sądze ze wykorzystywal seksualnie pracownikow hacjendy w tym rowniez meszczyzn od dawna nie depilowal klaty

 4. La que no podía amar <3 kocham jąą !!!!!!!!!

 5. Była najlepszaa :-) La que no podía amar <3 kocham jąą !!!!!!!!!

 6. Nie widziałam aż do teraz lepszej teli 0:) szkoda tylko , że Ana nie była z Gustavem :|

 7. super telenowela nie oglądałam tak dobrej serialu od kilku lat

 8. Bardzo lubię Zakazane uczucie,ale wczoraj sie skończyło i było mi przykro.ale 3 września pn-pt o 19:00 na tv6 będzie emisja powtórkowa.napewno będe oglądąć!

 9. rodzice Jorge Salinasa – Iñiguez y María Guadalupe Pérez de Salinas

 10. wie ktoś czy aktor grający Rogelia (Jorge Salinas) jest synem Carmen Salinas (donii Milagros z “Triumfu miłości”)? Czy to tylko zbierzność nazwisk?

 11. Od 15 marca będzie emitowana w tv4

 12. podobno w marcu bedzie w tv4

 13. Ciekawe kiedy puszczą ją w tv ;D

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.