6 lutego argentyński kanał El trece zamierza zaskoczyć widzów czymś, czego jeszcze w gatunku telenoweli nie było. Główny bohater “Lobo”, grany przez Gonzala Heredię, będzie wilkołakiem.

Lucas Moreno przyjdzie na świat jako siódmy syn w rodzinie Díaz Pujol. Urodzony i wychowany z dala od wielkiej metropolii, w wieku 30 lat zawita do Buenos Aires, gdzie spotka kobietę swojego życia, Anę (Vanesa González) i swojego największego wroga, łowcę, Lisandra (Osvaldo Laport). W dniu trzydziestych urodzin Lucasa czeka szokująca niespodzianka: przetransformuje się w prawdziwą bestię.

Gonzalo Heredia już od dłuższego czasu starannie przygotowuje się do roli, aby uczynić ją jak najbardziej realną: “Dużo czytałem, oglądałem filmy i seriale o podobnym temacie, sporo schudłem, a do tego pracowałem z treserem, który pomagał mi nauczyć się zwierzęcych odruchów, potrzebnych zarówno w momencie przemiany, jak i codziennym życiu postaci”.

Za to, by sylwetka wilkołaka wyglądała prawdziwie, odpowiada sztab ludzi, którzy zwraca uwagę na każdy szczegół. “Potrzebne były specjalne soczewki do oczu, kły na protezę zębną, maska na twarz, owłosione protezy na ciało i peruka” – wyjaśnia Andrés Parrilla, makijażysta. Charakteryzacja do postaci bestii jednorozawo trwa około 2,5 godziny.


2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.