Już w marcu do TV Puls zawita jedna z najnowszych produkcji Telemundo „Una Maid en Manhattan” z Litzy i Eugeniem Siller w rolach głównych.

Świetnie znany film pt. „Pokojówka na Manhattanie” z 2002 roku z Jennifer Lopez i Ralphem Finnesem stał się inspiracją dla Telemundo. Amerykańska wytwórnia, przy współpracy z Sony Pictuers, postanowiła rozciągnąć historię o hotelowym kopciuszku do formatu telenoweli. Nad realizacją produkcji „Una Maid en Manhattan” – której nawet tytuł nie odbiega od pierwowzoru – czuwa Aurelio Valcárcel Carrol, a odtwórcami głównych są: piosenkarka i aktorka, Litzy („Po prostu miłość”), oraz pracujący od roku w Miami, Eugienio Siller („Mój grzech”).

Historia przedstawia losy Marisy, Meksykanki, która wraz z synkiem emigruje do Stanów Zjednoczonych i osiedla się na stałe w najbogatszej dzielnicy Nowego Jorku, na Manhattanie. Znajduje zatrudnienie w luksusowym hotelu jako pokojówka. I tam spotyka miłość swojego życia, Cristobala, bogacza, który bierze dziewczynę za gościa hotelu.

Rola czarnego charakteru trafiła w ręce Vanessy Villela, która po czterech latach ponownie związała się z Telemundo. Obsadę uzupełniają: Jorge Eduardo García, Marisela González, Paulo Quevedo, Tina Romero, Liz Gallardo, Beatriz Shantal, Ismael La Rosa i Juan Pablo Llano.

 


4 KOMENTARZE

  1. O NIE! Na Pulsie powinni dać „TERESĘ” a nie takie coś! Mam stacje naziemne i ominie mnie fajna telenowela. Nie sądzę żeby serial który dadzą był ciekawy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.