“Una Maid en Manhattan” od marca w TV Puls

Już w marcu do TV Puls zawita jedna z najnowszych produkcji Telemundo „Una Maid en Manhattan” z Litzy i Eugeniem Siller w

Już w marcu do TV Puls zawita jedna z najnowszych produkcji Telemundo „Una Maid en Manhattan” z Litzy i Eugeniem Siller w rolach głównych.

Świetnie znany film pt. „Pokojówka na Manhattanie” z 2002 roku z Jennifer Lopez i Ralphem Finnesem stał się inspiracją dla Telemundo. Amerykańska wytwórnia, przy współpracy z Sony Pictuers, postanowiła rozciągnąć historię o hotelowym kopciuszku do formatu telenoweli. Nad realizacją produkcji „Una Maid en Manhattan” – której nawet tytuł nie odbiega od pierwowzoru – czuwa Aurelio Valcárcel Carrol, a odtwórcami głównych są: piosenkarka i aktorka, Litzy („Po prostu miłość”), oraz pracujący od roku w Miami, Eugienio Siller („Mój grzech”).

Historia przedstawia losy Marisy, Meksykanki, która wraz z synkiem emigruje do Stanów Zjednoczonych i osiedla się na stałe w najbogatszej dzielnicy Nowego Jorku, na Manhattanie. Znajduje zatrudnienie w luksusowym hotelu jako pokojówka. I tam spotyka miłość swojego życia, Cristobala, bogacza, który bierze dziewczynę za gościa hotelu.

Rola czarnego charakteru trafiła w ręce Vanessy Villela, która po czterech latach ponownie związała się z Telemundo. Obsadę uzupełniają: Jorge Eduardo García, Marisela González, Paulo Quevedo, Tina Romero, Liz Gallardo, Beatriz Shantal, Ismael La Rosa i Juan Pablo Llano.

 Comments

  1. Nie a co wy narzekacie ta telka jest super teresa będzie na tv7 i możecie ją oglądać

  2. O NIE! Na Pulsie powinni dać “TERESĘ” a nie takie coś! Mam stacje naziemne i ominie mnie fajna telenowela. Nie sądzę żeby serial który dadzą był ciekawy.

  3. ja tez zobacze 1 odc.i wtedy sie okaze czy bedzie warto patrzec-:)

  4. Lubię Litzy Ale Nie Przepadam Za Siller’em :/ Zobaczę 1 Odc.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.