Te voy a enseñar a querer

Życie jest jak walka z bykiem, trzeba je dostatecznie rozdrażnić, aby poczuć prawdziwe emocje. Diana Rivera jest młodym weterynarzem o

Życie jest jak walka z bykiem, trzeba je dostatecznie rozdrażnić, aby poczuć prawdziwe emocje.

Diana Rivera jest młodym weterynarzem o silnym charakterze. Pewnego dnia poznaje na dyskotece Pabla Méndeza. Chłopak jest oczarowany urodą ślicznej dziewczyny i chce ją poderwać, ale ona odpycha go przez jego arogancję i pyszałkowatość. Kilka dni później Diana znajduje pracę na hacjendzie rodziny Méndez i poznaje ojca Pabla, Alejandra.

Alejandro Méndez jest zamożnym właścicielem hacjendy, szczęśliwie żonatym z Isabel, która obdarzyła go dwójką dzieci, Pablem i Heleną. Swoje życie poświęca temu, co kocha najbardziej: hodowli byków przeznaczonych do walk i koni torreadorów. Jego pasja jest jednocześnie dochodowym interesem, jaki gwarantuje dostatnie życie jemu i jego rodzinie.

Spokojne życie Alejandra zostaje zakłócone już wraz z pojawieniem się Débory, zdominowanej przez ambicję kobiety o ciemnej przeszłości, która wychodzi za Felixa, ojca Isabel, aby dobrać się do jego bogactwa. A gdy do tego, jego żona umiera w tragicznych okolicznościach, mężczyzna wpada w depresję, traci zapał do życia i wszystkiego, co kocha. Obecność Diany pomaga mu odżyć na nowo. To ona przekonuje go, by walczył o siebie i swoje życie.

Kiedy Diana i Alejandro czują, że są w sobie zakochani, Pablo odkrywa, że ojciec ukradł mu kobietę, o którą zabiegał. Rywalizacja między ojcem, a synem o względy Diany oraz niecne intrygi chciwej Débory, która pojmuje, że to Alex, a nie Felix, jest prawdziwym właścicielem całej hacjendy, staną na drodze szczęściu zakochanym.

[tabs tab1=”Info” tab2=”Galeria” tab3=”Trailer”]

[tab id=1]

KRAJ I ROK PRODUKCJI: Kolumbia/USA, 2004/2005
LICZBA ODCINKÓW: 129

SCENARIUSZ: Dago García, Felipe Salamanca
REŻYSERIA: Mauricio Cruz, Agustín Restrepo
PRODUCENT: Hugo León Ferrer

OBSADA: Miguel Varoni (Alejandro Méndez), Danna García (Diana Rivera), Catherine Siachoque (Débora Buenrostro), Michel Brown (Pablo Méndez), Jorge Cao (Milciades Contreras), Martín Karpan (Luís Carlos Carmona), Melvin Cabrera (Salvador Cascante), Carolina Lizarazo (Flor del Valle), Ana Lucía Domínguez (Camila Buenrostro), Sharmel Altamirano (Elena Méndez), Consuelo Luzardo (Rufina Rivera), Carlos Duplat (Félix Gallardo), Silvio Ángel (Pedro Rivera) i inni

TEMAT PRZEWODNI: Jimena Ángel – Te voy a enseñar a querer

[/tab]

[tab id=2]

[/tab]

[tab id=3]

[/tab]

[/tabs]Comments

  1. Całkiem przyjemna hacjendówka Telemundo. Trochę w stylu “Gorzkiej zemsty” (nawet część obsady ta sama). A na dodatek Varoni jako protagonista ;) i jego małżonka jako główna villana. Może się podobać zwolennikom klasycznych telenowel.

  2. Bardzo chciałaby zobaczyć tą telenowele po polsku. Świetna obsada i bardzo fajny scenariusz.

  3. Obsada ogólnie świetna Cathy,Michel,Miguel:)

  4. Chętnie bym to obejrzała fajna historia i super gdyż Miguel Varoni gra pozytywną postać szok!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.