Piątkowy finał telenoweli „Avenida Brasil” spustoszył ulice w całej Brazylii. Czegoś takiego dawno nie było! To absolutny fenomen ostatnich lat.

Ostatni odcinek telenoweli, która „uzależniła Brazylię”, zdobył średnio 52 punkty oglądalności, a w swoim szczytowym momencie zgromadził ich aż 54, co w ostatecznym rozrachunku daje ok. 46 milionów widzów!

Finał można było zobaczyć niemal w każdym miejscu w Brazylii. W każdej restauracji, w sklepach, czy nawet na ulicy. W niektórych knajpach robiono zakłady „Kto zabił Maxa?”. Ten, kto dobrze obstawił, miał darmowe jedzenie.

Ostatnim odcinkiem zainteresowały się nie tylko media brazylijskie, ale i zagraniczne, w tym międzynarodowy program Fox News, w którym reporter opowiadał o telenoweli.

Poniżej znajdują się zdjęcia, ukazujące telebimy rozsiane po całej Brazylii, emitujące ostatni odcinek „Avenida Brasil”, a także filmy z polskimi napisami, przedstawiające Brazylijczyków biegnących na ostatni odcinek, pustki na ulicach Brazylii, reakcje widzów oraz wyżej wspomniany materiał z Fox News.

[tabs tab1=”Zdjęcia” tab2=”Fox News” tab3=”Brazylia pędzi” tab4=”Paraliż Brazylii”]

[tab id=1]

[/tab]

[tab id=2]

[/tab]

[tab id=3]

[/tab]

[tab id=4]

[/tab]

[/tabs]

 


6 KOMENTARZE

  1. Ale szał!!! W Polsce nigdy do czegoś takiego nie dojdzie bo każdy kto ogląda tele nie przyznaje się do tego bo to obciach w polskim mniemaniu!!!
    A niewolnica kiedyś i u nas spustoszała ulice bo była pierszą tego gatunku historią nadawaną w Polsce i nikt nie widział czegoś podobnego przedtem, później telki zeszły do lamusa.

  2. dokladnie jak kiedys niewolnica isaura. ja tez bym obejrzala skoro taki hicior, no ale niestety tez nieznam portugalskiego.
    Mam nadzieje ze puszcza ta telke w polsce.

  3. tak u nas tak podobno było jak leciała Niewolnica Isaura bo mama mi mówiła ale o tej telce co aż tak zeelektryzowała całą Brazylię nie słyszałam może dadzą ją u nas jak aż taka popularna bo w necie tego nie obejrze bo jakby była po hiszp to tak ale portugalskiego nie znam

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.