Finał w każdym miejscu!

Piątkowy finał telenoweli “Avenida Brasil” spustoszył ulice w całej Brazylii. Czegoś takiego dawno nie było! To absolutny fenomen ostatnich lat.

Piątkowy finał telenoweli “Avenida Brasil” spustoszył ulice w całej Brazylii. Czegoś takiego dawno nie było! To absolutny fenomen ostatnich lat.

Ostatni odcinek telenoweli, która “uzależniła Brazylię”, zdobył średnio 52 punkty oglądalności, a w swoim szczytowym momencie zgromadził ich aż 54, co w ostatecznym rozrachunku daje ok. 46 milionów widzów!

Finał można było zobaczyć niemal w każdym miejscu w Brazylii. W każdej restauracji, w sklepach, czy nawet na ulicy. W niektórych knajpach robiono zakłady “Kto zabił Maxa?”. Ten, kto dobrze obstawił, miał darmowe jedzenie.

Ostatnim odcinkiem zainteresowały się nie tylko media brazylijskie, ale i zagraniczne, w tym międzynarodowy program Fox News, w którym reporter opowiadał o telenoweli.

Poniżej znajdują się zdjęcia, ukazujące telebimy rozsiane po całej Brazylii, emitujące ostatni odcinek “Avenida Brasil”, a także filmy z polskimi napisami, przedstawiające Brazylijczyków biegnących na ostatni odcinek, pustki na ulicach Brazylii, reakcje widzów oraz wyżej wspomniany materiał z Fox News.

[tabs tab1=”Zdjęcia” tab2=”Fox News” tab3=”Brazylia pędzi” tab4=”Paraliż Brazylii”]

[tab id=1]

[/tab]

[tab id=2]

[vimeo id=”51852877″ width=”600″ height=”350″]

[/tab]

[tab id=3]

[vimeo id=”51852876″ width=”600″ height=”350″]

[/tab]

[tab id=4]

[vimeo id=”51855396″ width=”600″ height=”350″]

[/tab]

[/tabs]

 Comments

  1. Ale szał!!! W Polsce nigdy do czegoś takiego nie dojdzie bo każdy kto ogląda tele nie przyznaje się do tego bo to obciach w polskim mniemaniu!!!
    A niewolnica kiedyś i u nas spustoszała ulice bo była pierszą tego gatunku historią nadawaną w Polsce i nikt nie widział czegoś podobnego przedtem, później telki zeszły do lamusa.

  2. oj ja masakra jakaś

  3. No to kto w koncu zabil tego Maxa???!!!

  4. dokladnie jak kiedys niewolnica isaura. ja tez bym obejrzala skoro taki hicior, no ale niestety tez nieznam portugalskiego.
    Mam nadzieje ze puszcza ta telke w polsce.

  5. tak u nas tak podobno było jak leciała Niewolnica Isaura bo mama mi mówiła ale o tej telce co aż tak zeelektryzowała całą Brazylię nie słyszałam może dadzą ją u nas jak aż taka popularna bo w necie tego nie obejrze bo jakby była po hiszp to tak ale portugalskiego nie znam

  6. ojoj masakra,jak kiedyś niewolnica isaura

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.