Relaciones peligrosas

Miranda, świeżo upieczona nauczycielka, która ma właśnie rozpocząć swoją pierwszą pracę w szkole średniej, zakochuje się w Mauricio, młodzieńcu, młodszym

Miranda, świeżo upieczona nauczycielka, która ma właśnie rozpocząć swoją pierwszą pracę w szkole średniej, zakochuje się w Mauricio, młodzieńcu, młodszym od niej o kilka lat. To zauroczenie staje się przyczyną konfliktów, które nie dotyczą tylko różnicy wiekowej, ale także sytuacji w jakiej oboje się znaleźli: Mauricio jest jednym z uczniów w szkole, w której ma pracować Marianda. Kobieta musi stawić czoła wirowi uczuć, jaki zawładnął jej ciałem. Z jednej strony czuje się młoda i nie chce odmawiać sobie szansy na zakochanie, ale z drugiej, jako pedagog, musi postępować dojrzale i przykładnie, zwłaszcza przed młodzieżą. Lecz im bardziej próbuje walczyć z uczuciami, tym głębiej w nie wpada. Aż w końcu nadchodzi moment, w którym jest już za późno na wycofanie się i przekracza granicę etyki i prawa, wdając się w relację z nieletnim.

„Relaciones peligrosas” to telenowela, w której nie ma czarnych charakterów. Jedynym złem, jaki rządzi w tym świecie są: nietolerancja, dyskryminacja, nienawiść, kpina, brak współczucia i zrozumienia, niemoc, samotność, porzucenie, frustracja, uzależnienie, zakazane namiętności, rasizm, depresja, nadużycie i gwałt. Wszystkie niebezpieczeństwa, jakie grożą młodemu człowiekowi, który stoi na długiej drodze do dorosłego świata i próbuje zamknąć za sobą pewien etap, by wejść w nowy.

Tak, jak w życiu, widok drugiej osoby może nas do niej przyciągać i wzbudzać fantacje, jak i odrzucać i odrażać, tak i w laboratorium niektóre mieszanki chemiczne mogą być kompatybilne, a inne nie. Jedno jest pewne: większość związków międzyludzkich zaczyna się poprzez zauroczenie, jakie wywołuje pociąg fizyczny, lub chemia… ale nie wszystkie z nich są bezpieczne i często pociągają za sobie wysokie ryzyko.

[tabs tab1=”Info” tab2=”Galeria” tab3=”Trailer”]

[tab id=1]

KRAJ I ROK PRODUKCJI: Stany Zjednoczone, 2012
LICZBA ODCINKÓW: ?

SCENARIUSZ: Roberto Stopello
REŻYSERIA: Vicente Albarracin, Ricardo Schwarz
PRODUCENT: Aurelio Valcarcel Carroll

OBSADA: Sandra Echeverría, Ana Layevska, Gonzalo García Vivanco, Martiza Bustamante, Gabriel Coronel, Mercedes Molto, Sandra Destenave, Carlos Ferrero, Jorge Consejo, Orlando Fundichely i inni

TEMAT PRZEWODNI: Samo – Sólo por amor

[/tab]

[tab id=2]

[/tab]

[tab id=3]

[/tab]

[/tabs]Comments

  1. Nie am jeszcze żadnych informacji na ten temat, ale też bym chciał to zobaczyć.

  2. nie wiecie czy będzie w Polsce

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.