El juramento

Po powrocie do Meksyku, Santiago odkrywa, że jego brat, Diego, popełnił samobójstwo, po tym jak został oszukany i zdradzony przez

Po powrocie do Meksyku, Santiago odkrywa, że jego brat, Diego, popełnił samobójstwo, po tym jak został oszukany i zdradzony przez kobietę, w której zakochał się bezpamiętnie. Santiago przysięga zemścić się na tej, która popchnęła jego brata do śmierci. Poszukiwania kobiety rozpoczyna w domu rodziny Robles Conde, właścicieli sieci hotelarskiej. Tak poznaje siostry: Almę i Andreę.

Santiago jest oczarowany urodą Andrei. Wkrótce jednak odkrywa, że to ona jest winna nieszczęściu jego brata i planuje odpłacić jej tym samym. Nie ma pojęcia, że popełnia błąd, gdyż tak naprawdę tą, która manipulowała Diegiem była siostra Andrei, Alma.

Santiago rozkochuje w sobie Andreę, zabiera do swojego domu i znęca się nad nią emocjonalnie, okazując chłód i obojętność. I tak oboje żyją w małżeństwie pełnym bólu i cierpienia. Andrea jest przybita brakiem oznak miłości męża. Santiaga dręczy żądza zemsty na żonie, w której zakochał się do szaleństwa.

Andrea w końcu nie wytrzymuje i pyta męża o przyczynę złego traktowania. Tak dowiaduje się bolesnej prawdy. Niesłusznie oskarżona i skazana na torturę, opuszcza męża i przysięga, że nigdy mu nie wybaczy. Wtedy Santiago pojmuje, że był w błędzie i szuka Andrei, aby ją przeprosić, ale jest już za późno.

Santiaga czeka trudna walka o zdobycie przebaczenia i odzyskanie miłości swojego życia.

[tabs tab1=”Info” tab2=”Galeria”]

[tab id=1]

KRAJ I ROK PRODUKCJI: Stany Zjednoczone/Meksyk, 2008
LICZBA ODCINKÓW: 105

SCENARIUSZ: Caridad Bravo Adams
REŻYSERIA: José Acosta Navas, Jorge Mauricio Meneses
PRODUCENT: M-K Kennedy

OBSADA: Natalia Streignard (Andrea), Osvaldo Ríos (Santiago), Dominika Paleta (Alma), Héctor Bonilla (Teodoro), Salvador Pineda (Ojciec Salvador), Ricardo Chávez (Justo), Susana Dosamantes (Luisa), Harry Geithner (Diego ), Héctor Suárez Gomís (Esteban), Pablo Azar (Juan Pablo) i inni

TEMAT PRZEWODNI: Alejandro Ramos – El juramento

[/tab]

[tab id=2]

[/tab]

[/tabs]Comments

  1. To nie jest kopia, ani ‘ Kiedy się zakocham’, ani ‘Kiedy się zakocham nie jest tego kopią. To są tylko nowe wersje telenoweli “La mentira” z 1998.

  2. oj nie powiedziałabym że kopia Kiedy ię zakocham , bo to produkcja z 2008 roku , raczej na odwrót .

  3. ej przeciesz to kopia KIEDY SIĘ ZAKOCHAM ://////////// żal mi ich

    1. Podobno ta wersja była porażką i jedynie Dominikę Paletę pochwalono za swoją rolę.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.