Insensato Coração

“Insensato Coração” to telenowela, która pokazuje nieracjonalne postawy i ich konsekwencje, które zmieniają życie wielu ludzi. Czy można myśleć trzeźwo,

“Insensato Coração” to telenowela, która pokazuje nieracjonalne postawy i ich konsekwencje, które zmieniają życie wielu ludzi. Czy można myśleć trzeźwo, kiedy w grę wchodzą uczucia? Czy rozum może wygrać nad sercem? Odpowiedzi na te pytania można znaleźć w tej pełnej akcji telenoweli mówiącej o trudnych relacjach dwóch braci, Léa (Gabriel Braga Nunes) i Pedra (Eriberto Leão).

Pedro to młody i uczciwy pilot, który wkrótce ma ożenić się z Lucianą (Fernanda Machado). Podczas jednego z krytycznych lotów poznaje Marinę (Paola Oliveira) i zakochuje się w niej. Wszystko komplikuje fakt, że Marina jest najlepszą przyjaciółką Luciany. Kochankowie próbują bronić się przed namiętnością, ale ich uczucie jest silniejsze.

Luciana próbuje przekonać niedoszłego męża, aby do niej wrócił. Wsiada razem z nim do samolotu, któremu Pedro ma pilotować. W pewnej chwili dochodzi do wypadku, w którym ginie Luciana. Pedro zostaje sparaliżowany i skazany na więzienie. Mężczyzn czuje się winny śmierci Luciany i postanawia zapomnieć o Marinie.

Całkowitym przeciwieństwem Pedra jest jego brat, Léo. Ciągła zazdrość o sukcesy brata powoduje, że Léo jest gotów do najgorszych czynów, byle tylko wybić się przed Pedra. Léo uwodzi naiwną Normę (Glória Pires), po czym wrabia ją w przestępstwo. Zraniona kobieta postanawia się zmienić i nie dać się więcej oszukać. Postanawia zemścić się na Léo, stając się taka sama, jak on.

Wiele nieprzemyślanych wydarzeń powoduje, że Pedro i Léo stają się największymi wrogami, pragnącymi wymierzyć sobie sprawiedliwość.

[tabs tab1=”Info” tab2=”Galeria” tab3=”Trailer”]

[tab id=1]

KRAJ I ROK PRODUKCJI: Brazylia, 2011
LICZBA ODCINKÓW: 185 (Brazylia); 150 (eksport)

SCENARIUSZ: Gilberto Braga i Ricardo Linhares
REŻYSERIA: Dennis Carvalho
PRODUCENT: Dennis Carvalho

OBSADA: Antonio Fagundes (Raul), Natália do Vale (Wanda), Gabriel Braga Nunes (Léo), Eriberto Leão (Pedro), Fernanda Machado (Luciana), Paola Oliveira (Marina), Glória Pires (Norma), Camila Pitanga (Carol), Lázaro Ramos (André), Deborah Secco (Natalie), Maria Clara Gueiros (Bibi) i inni

TEMAT PRZEWODNI: Maria Rita – Coração em Desalinho

[/tab]

[tab id=2]

 

[/tab]

[tab id=3]

[vimeo id=”53873290″ width=”620″ height=”366″][/tab]

[/tabs]Comments

  1. super telenowela oglądałam w oryginale szkoda że polska telewizja kupuje coraz mniej telenowel z Brazylii

  2. Szkoda, że tak mało telenowel brazylijskich jest w w telewizji :( A ta jest interesująca

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.