Przyjaciółki i rywalki

Cztery piękne 21-latki z czterech różnych środowisk. Laura, pochodzi ze średniej klasy, jest poważna, wrażliwa, pilna i została właśnie stypendystką

Cztery piękne 21-latki z czterech różnych środowisk.

Laura, pochodzi ze średniej klasy, jest poważna, wrażliwa, pilna i została właśnie stypendystką na prywatnym uniwersytecie. Tam poznaje Jimenę de la O, córkę znanego biznesmena i milionera. Choć z początku ich relacje są raczej szorstkie, stopniowo wygładzają się, a między dziewczynami nawiązuje się więź przyjaźni.

Jimena to typowa bogaczka, lekkomyślna i nieodpowiedzialna, dla której seks jest zwykłą rozrywką. Jej najlepszą przyjaciółką jest Ofelia, która także nie może narzekać na brak pieniędzy i wiedzie podobny, frywolny styl życia. Wszystko jednak zmieni się, gdy tragedia naznaczy jej przyszłość i postawi przed trudną walką z chorobą: AIDS.

Czwartą „przyjaciółką” jest Nayeli, służąca w domu Jimeny, która marzy o tym, by zostać gwiazdą Hollywood. Chciałaby podążać śladem Salmy Hayek. To marzenie zaprowadzi ją aż do Stanów Zjednoczonych, gdzie jako nielegalna emigrantka przeżyje szereg nieprzyjemnych doświadczeń.

Roberto, starszy brat Jimeny, studiuje prawo. Gdy Nayeli idzie na uniwersytet poprosić Roberta o pomoc w dostaniu się do Hollywood, poznaje Laurę. Dziewczyny szybko się ze sobą zaprzyjaźniania, ale ich relacje komplikują się przez zauroczenie do tego samego chłopaka: Roberta. Na dodatek Laura zakochuje się także w ojcu Roberta, don Roberto de la O, który zatrudnił ją jako nauczycielkę obsługi komputera w swojej firmie.

Roxana, druga żona don Roberta, wygląda na zmysłowo piękną i delikatną, lecz to tylko maska, za którą kryje się pozbawiona skrupułów kryminalistka. Roxana nie może oprzeć się pożądaniu swojego pasierba i jest gotowa na wszystko, by uczynić z niego swojego kochanka.

„Przyjaciółki i rywalki” to pasjonująca telenowela, która przedstawia niebezpieczeństwa, na jakie narażeni są młodzi ludzie, wchodzący w dorosły, współczesny świat, w którym dominują: pokusa pieniędzy, władzy i chwilowych przyjemności.

[tabs tab1=”Info” tab2=”Galeria” tab3=”Trailer”]

[tab id=1]

POLSKI TYTUŁ: Przyjaciółki i rywalki
KRAJ I ROK PRODUKCJI: Meksyk, 2001
LICZBA ODCINKÓW: 185

SCENARIUSZ: Alejandro Pholens
REŻYSERIA: Salvador Garcini
PRODUCENT: Emilio Larrosa

OBSADA: Eric Del Castillo (Don Roberto de la O), Arath de la Torre (Roberto Jr.), Ludwika Paleta (Jimena), Angélica Vale (Neyli), Adamari López (Ofelia), Michelle Vieth (Laura), Rodrigo Vidal (Armando), Johnny Lozada (Johnny), Gabriel Soto (Ulises) i inni

TEMAT PRZEWODNI: Kabah – Amigas y rivales

[/tab]

[tab id=2]

[/tab]

[tab id=3]

[vimeo id=”37012956″ width=”600″ height=”350″]

[/tab]

[/tabs]Comments

 1. Też bym chętnie z powrotem tą telkę zobaczyła. Uwielbiałam Jimenę i Ofelię…

 2. Fajna była ta telenowela poruszała trudne tematy. Najlepszy był Feito lindo czyli brzydal (świetny Gabriel Soto)>

 3. ogladalam,boska!:D

 4. oglądałam ta telenowele i najbardziej lubiłam Dominikę Paletę…pamiętam :)

  1. Przepraszam, ale w tej telenoweli nie grała Dominika tylko jej siostra Ludwika.

  2. no wlasnie hehe

 5. Pamiętam tę telcie . Super była szkoda ,że nie chcą jej puścić kolejny raz w TV ;(

 6. chciałabym zeby znowu powtórzyli emisje tego filmu lub białego welonu;) bym była szcześliwa

 7. Świetna telenowela :) A najlepsza była Roxana- jeden z najlepszych czarnych charakterów :)

 8. Pamiętam tą telenowele ,super była-:)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.