Niños ricos, pobres padres

Oto świat, w którym rządzi młodzież. Tutaj wyciąga się rękę po wszystko, co jest w jej zasięgu, a nadużycia i

Oto świat, w którym rządzi młodzież. Tutaj wyciąga się rękę po wszystko, co jest w jej zasięgu, a nadużycia i zachłanność są codziennością. Do tego świata trafia młoda, skromna dziewczyna z głową pełną marzeń, która musi rozpocząć nowe życie w nowym miejscu. Czy aby na pewno takie otoczenie będzie dla niej odpowiednie?

Alejandra Paz urodziła się w Stanach Zjednoczonych. Jej matka przybyła tam uciekając przed mroczną przeszłością, lecz nigdy nie uregulowała kwestii migracyjnych. Tuż przed ukończeniem szkoły średniej, Alejandra staje przed trudnym momentem. Nieuregulowane formalności zmuszają jej matkę do powrotu do ojczystej Kolumbii, a ona ma jej towarzyszyć w tej przeprowadzce.

Wyjazd do Kolumbii oznacza dla Alejandry spotkanie z krewnymi, którzy są dla niej całkowicie obcy. Jak się okazuje, jej matka pochodzi z zamożnej rodziny. Przyjdzie jej zatem żyć w świecie, z jakim nigdy nie miała styczności.

Dziewczyna zostaje zapisana do najlepszej szkoły w kraju. Uczęszczają do niej dzieci samych bogaczy. Można ich nazwać gronem młodych ludzi, którzy choć wiedzą, że odziedziczą wszystko, co mają ich rodzice, to pragną jeszcze więcej. Od pierwszego dnia Alejandra stanie się ofiarą intryg swoich nowych kolegów i koleżanek. Odkryje świat, w którym można kupić wszystko, za wyjątkiem godności i charakteru.

[tabs tab1=”Info” tab2=”Galeria” tab3=”Trailer”]

[tab id=1]

POLSKI TYTUŁ: Bananowa młodzież
KRAJ I ROK PRODUKCJI: USA, 2009/2010
LICZBA ODCINKÓW: 130

SCENARIUSZ: Darren Star
REŻYSERIA: Rodolfo Hoyos, Santiago Vargas
PRODUCENT: Hugo León Ferrer

OBSADA: Carmen Villalobos (Alejandra Paz), Aldemar Correa (David Robledo), Juan Sebastian Caicedo (Esteban Sanmiguel), Margarita Muñoz (Isabella Domínguez), Carlos Buelvas (Santiago de la Torre), Monica Pardo (Anaís Obregón), Fabiola Campoman (Lucía Ríos), Aylín Mujica (Verónica Ríos), Juan Pablo Shuk (Roberto de la Torre), Juliana Gómez (María Dolor(Castro (Lola), Alejandra Guzmán (Rocío Granados), Geraldine Zivic (Mónica Sanmiguel) i inni

TEMAT PRZEWODNI: Luis Campos – Solo un minuto

[/tab]

[tab id=2]

[/tab]

[tab id=3]

[/tab]

[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.