Acompañantes

Czterej mężczyźni, których łączy ruina, jednoczą siły i otwierają agencję towarzyską. Są nimi: zdominowany przez żonę “pan domu”, niezależny myśliciel

Czterej mężczyźni, których łączy ruina, jednoczą siły i otwierają agencję towarzyską.

Są nimi: zdominowany przez żonę “pan domu”, niezależny myśliciel i profesor na wydziale filozofii i literatury, cwaniak który uważa, że wie wszystko o życiu, a nieustannie ponosi porażki oraz dziwny młodzieniec, którego domem jest ulica.

Czterej panowie są uparci, ale uczciwi i wytrwali. Powodem ich nieszczęść jest kryzys, który obszedł się z nimi w dość osobliwy sposób. Oni jednak potrafią jemu zaradzić i wpadają na oryginalny pomysł założenia agencji panów do wynajęcia. Otoczeni kobietami, przeżywają nowe przygody z nową tożsamością, i nie martwi ich utrata reputacji.

Ich aktywność zawodowa zaprowadzi ich w nieznanie miejsca i zetknie z różnymi ludźmi. Będą wśród nich kobiety spragnione silnych wrażeń i akcji, ale i takie, które szukają jedynie leku na samotność, czy strach przed upływającym czasem.

“Faceci do wynajęcia” to rodzinna komedia z domieszką serialu obyczajowego, w których dominują szaleństwo i niepohamowanie.

[tabs tab1=”Info” tab2=”Galeria”]

[tab id=1]

TYTUŁ POLSKI: Faceci do wynajęcia
KRAJ I ROK PRODUKCJI: 
Argentyna, 2006
LICZBA ODCINKÓW: 13

SCENARIUSZ: ?
REŻYSERIA: ?
PRODUCENT: ?

OBSADA: Fabián Gianola, Pablo Rago, Jorge Marrale, Nicolás Pauls, Tina Serrano, Mónica Antonópulos, Rubén Szchumacher, Mirta Wons i inni

TEMAT PRZEWODNI: ?

[/tab]

[tab id=2]

[/tab]

[/tabs]Comments

  1. ogladalam juz ta telke na romantice centralnie masakra, brzydfcy aktorzy i nieciekawi i wogole pelna lipa

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.