Pasión

W niewielkiej kolonii San Fernando odbywają się zaręczyny córki don Justa Darién, Camili, i Santiaga, eleganckiego kowala z miasta. Ceremonia

W niewielkiej kolonii San Fernando odbywają się zaręczyny córki don Justa Darién, Camili, i Santiaga, eleganckiego kowala z miasta. Ceremonia zostaje przerwana przez ludzi Don Jorge Mancera y Ruiz, tyrana, zarządcy koloniami, który postanawia zrobić użytek ze swoich „praw”. Santiago starając się niedopuścić do zabrania Camili, zostaje ranny. Dziewczyna, nie chcąc śmierci ukochanego, zgadza się iść z nimi. W pokoju Don Jorge, Camila zauważa, że mężczyzna jest tak pijany, że zasnął nie dotykając jej. Decyduje się na ucieczkę. Kiedy dociera do miasta, dowiaduje się o ciężkim stanie Santiaga. Nadomiar tego nikt nie wierzy w jej zapewnienia o tym, że nadal jest dziewicą.

Kilka dni później, miasteczko zostaje zaatakowane przez piratów. Wieśniacy bardzo szybko ulegają i część z nich, skuta łańcuchami, zostaje zabrana na sprzedaż, jako niwolnicy w Caribe. Wśród nich jest Camila. Kapitan statku pirackiego, znany jako „El Antillano” („Antylczyk”), zaczyna interesować się dziewczyną i przez moment przychodzi mu do głowy pomysł uratowania jej przed okrutnym przeznaczeniem, jednak szybko wybija go sobie z głowy i sprzedaje ją na wyspie La Mariana. Jej nowym właścicielem okazuje się don Timoteo de Salamanca y Almonte, zgorzchniały starzec, który lekceważy swoją rodzinę i ma makiawelski plan pozostawienia ich z niczym: zamierza poślubić swoją niewolnicę i pozostawić jej cały swój majątek.

Jakiś czas później, Camila zostaje wdową oraz spadkobierczynią fortuny. Postanawia wrócić, do Sar Fernando. Po przyjeździe dowiaduje się, że wszyscy uważają ją za zmarłą, zaś jej siostra Rita wyszła za mąż za Santiaga. Na krótko po tym, odwiedza ją Ricardo, siostrzeniec Timoteo, w którym od razu rozpoznaje pirata „El Antillano”, on również rozpoznaje Camilę i ponownie doświadcza tego samego uczucia, które dotknęło go na statku. Chociaż Camila wie, że jedyną rzeczą na jakiej zależy Ricardo to odzyskanie rodzinnego majątku, czuje fascynację wobec mężczyzny i oboje zdają sobie sprawę z tego, że są w sobie na prawdę zakochani.

Kiedy Santiago wyznaje Camili, że nadal ją kocha, między nim, a Ricardo powstaje zacięta rywalizacja. Camia czuje się zdezorientowana pierwszym uczuciem do Santiaga, które wciąż tli się w jej sercu, jednak teraz jest zakazane. W tym samym czasie Ricardo, człowiek wyjęty spod prawa, silny i nieokiełznany, obudził w swojej duszy miłość, która rośnie z każdym dniem, a jego ciało po raz pierwszy płonie piekielnym ogniem namiętności…

[tabs tab1=”Info” tab2=”Galeria” tab3=”Trailer”]

[tab id=1]

KRAJ I ROK PRODUKCJI: Meksyk, 2007/2008
LICZBA ODCINKÓW: 95

SCENARIUSZ: María Zarattini
REŻYSERIA: Mónica Miguel, Alejandro Frutos
PRODUCENT: Carla Estrada

OBSADA: Camila: Susana González (Camila), Fernando Colunga, Daniela Castro (Lisabeta), Sebastián Rulli (Santiago), Juan Ferrera (Jorge), Rocío Banquells (Ofelia), José Elías Moreno (Alberto), Gabriela Rivero (Fortunata), Raymundo Capetillo (Justo), Maty Huitron (Francisca), Alberto Estrella (Mario), Kika Edgar (Inés) i inni

TEMAT PRZEWODNI: Sarah Brightman y Fernando Lima – Pasión

[/tab]

[tab id=2]

[/tab]

[tab id=3]

[/tab]

[/tabs]



Comments

  1. Zastanawiam się, kto tworzy opisy telenowel, bo bardzo często są “wzięte z sufitu”.

  2. piękna telka, wielka miłość !!!pięknie grają, polecam jest już po polsku

  3. Moja ukochana telenowela <3 Mogliby ją znowu dać ;p

  4. Moja Ulubiona Telcia :) Jedna z Najlepszych <3

  5. “Kilka dni później, miasteczko zostaje zaatakowane przez piratów. Wieśniacy bardzo szybko ulegają i część z nich, skuta łańcuchami, zostaje zabrana na sprzedaż, jako niwolnicy w Caribe.”- Co za bzdura… Camilla wychodzi na obrzeże miasteczka i zostaje porwana. Pozostali porwani są z innych stron…

  6. Jedna z moich ulubionych telek, powiedziałabym że fantastyczna.
    Oby więcej takich!

  7. Fajna telcia :)

  8. Cudowna telenowela

  9. Akurat te telenowela jest jedna z moich ulubionych ;) … uwielbiam klimaty oparte na czasach kolonialnych, a telki kostumowe są przepiekne oparte zawsze na epoce z dawien dawna zapomnianej – ale to nie tylko klimat, te stroje w takim przepychu, wnętrza, no i cały towarzyszący temu nastrój … są jakby z innej bajki ;)

  10. Rewelacyjna telka. Najlepsza, jaką widziałem. Susana i Fernando stworzylli przepiękną i bardzo chemiczną parę.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.