Lalola

Ramiro Lalo Padilla sądzi, że nikt, ani nic nie może go powstrzymać. Żyje w świecie interesu, pracuje na kierowniczym stanowisku w magazynie

Ramiro Lalo Padilla sądzi, że nikt, ani nic nie może go powstrzymać. Żyje w świecie interesu, pracuje na kierowniczym stanowisku w magazynie „Don”. Jego życie toczy się zamiennie pomiędzy pracą, a nowymi zdobyczami. Pozostaje bezkarny wobec sposobu, w jaki traktuje kobiety. Brak jakichkolwiek zobowiązań oraz wydumane ego sprawią, że traci to, co kocha najbardziej: życie „super-mężczyzny”.

Lalo zwycięsko korzysta z nocy spędzonej z Rominą, jego ostatnią ofiarą, i następnego dnia z rana znika bez słowa. Jednak tym razem nie wie, z kim miał do czynienia. Romina, sponiewierana i wykorzystana, z pomocą „czarownicy” realizuje swoją zemstę zamieniając Lalo w kobietę. W efekcie Lalo budzi się przemieniony w piękną pannę i nie pozostaje mu nic innego jak zmierzyć się z życiem jako „Lola”.

Aby udźwignąć ciężar, jaki na niego spadł po transformacji prosi o pomoc Grace, sławną spikerkę radiową, jego najlepszą przyjaciółkę (sekretnie w nim zakochaną), która wprowadza go w tajemniczy świat kobiecości. Lalo, jako Lola, będzie musiał przyzwyczaić się nie tylko do nowego ciała, ale również podążać nowa ścieżką, która z początku wydaje się nie do przejścia. Szybko zrozumie, że to, co jako mężczyźnie wydawało mu się atrakcyjne, dla kobiet jest nieprzyjemne i niedorzeczne. Największym wyzwaniem Lalo jako Loli jest bez wątpienia będzie życie z nową wrażliwością: będzie czuł jak kobieta, aż powoli oderwie się od męskiej osobowości, z której była tak dumny, a którą stopniowo będzie musiał porzucić.

Lola jednak tak łatwo się nie poddaje. Jej misja to odnaleźć Rominę, aby odwrócić czar, jednak do tego potrzebuje pieniędzy i czasu. Dlatego będzie musiała stawić czoło światu i profesjonalnie zadbać o wszystkie osiągnięcia Lalo. Podając się za swoją kuzynkę, zajmie swoje miejsce w wydawnictwie oraz stanie się ofiarą wszystkich przepisów, które zdefiniowała będąc mężczyzną.

Lola posiada wszystkie atuty, które zazwyczaj przyciągają mężczyzn, ale czuje się niedoceniana z bycia kobietą. Lalo jest inteligentnym mężczyzną o dużych zasobach, dlatego teraz jako Lola szybko znajdzie wiele alternatyw, które pomogą mu w tej „nowej grze”. Jest jednak ostatnim z marzeń mężczyzn, albowiem zna ich wewnętrzny świat i myśli i może je wykorzystać dla własnego celu, w kontrataku stosując kobiece taktyki. Jednak poza wewnętrznymi sprzecznościami, kolejną przeszkodą do pokonania są współpracownicy. Pośród nich Lola znajdzie swoich rywali: Gastóna, wicedyrektora magazynu, którego będąc Lalo uważała za swojego przyjaciela; Victorię, koordynatora produkcji i kochankę Gastóna; i Teo, reprezentanta grupy inwestorów. Nie pozostanie jednak sama znajdując sojuszników w: Soledad, zarządzającej działem mody;Patricio, który zarządza działem showbiznesu i sekretarką Julią. Z Aguirre, prezesem, łączyć ją będzie wyjątkowe uczucie, już jako Lalo traktowała go jak ojca. Wydawnictwo, odzwierciedla walkę o władzę, tradycje, oraz zawiść i zazdrość, jaka istnieje między mężczyznami i kobietami w każdej firmie.

Wszystko jednak się skomplikuje, gdy poczuje się adorowana przez Facundo, fotografa, który od pierwszego wejrzenia zostaje nią oślepiony. Facundo otworzy dla niej swoje prawdziwe wnętrze, uczucia i nie spocznie dopóki nie zdobędzie jej miłości. Choć na początku Lola będzie stawiać opór temu związkowi, nie mogąc oderwać się od Lalo. Dopiero, kiedy Facundo przestanie ją uwodzić i skupi całą swoją uwagę naNatalii, córce właściciela magazynu, Lola nie będzie mogła wyrzucić z siebie „miłości”, coraz bardziej zakazanej.

Lola będzie próbować na tysiąc sposobów odsunąć się od Facunda, jednak zawsze z odwrotnym skutkiem i to właśnie dla niego będzie w stanie zaakceptować swoją nową rzeczywistość i jak nigdy dotąd, podjąć najważniejszą decyzję życia: pożegnać się z byciem Lalo, aby na zawsze żyć jako Lola.

[tabs tab1=”Info” tab2=”Galeria” tab3=”Trailer”]

[tab id=1]

KRAJ I ROK PRODUKCJI: Argentyna, 2007/2008
LICZBA ODCINKÓW: 150

SCENARIUSZ: Susana Cardozo, Pablo Lago, Esther Feldman
REŻYSERIA: Diego Súarez, Marcelo Suárez, Gustavo Luppi
PRODUCENT: Sebastián Ortega

OBSADA: Juan Gil Navarro (Lalo), Carla Peterson (Lola), Luciano Castro (Facundo), Muriel Santa Ana (Graciela), Rafael Ferro (Gastón), Luis Ziembrowski (Aguirre), Sandra Ballesteros (Vicky), Violeta Urtizberea (Julia), Lola Berthet (Soledad), Agustina Lecouna (Natalia) i inni

TEMAT PRZEWODNI: Miranda! – Enamorada

[/tab]

[tab id=2]

[/tab]

[tab id=3]

[/tab]

[/tabs]Comments

  1. a ja oglądałam. F A J NA

  2. Ja oglądałam, świetny serial :) można go obejrzeć na YouTube ;)

  3. Nigdy o tej telenoweli nie słyszałam. ale właśnie dzisiaj przeczytałam jej opis.

    b. fajny.
    chętnie bym ja obejrzała :):)

  4. Zgadzam się. Naprawdę super!

  5. ogladalam ja na tv4. rewelacyjna telka! <3

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.