Pasión de gavilanes

Po przekroczeniu granicy i opuszczeniu ojczyzny, bracia Reyes Guerrero instalują się w niewielkim i burzliwym miasteczku i otwierają piekarnię. Najstarszy

Po przekroczeniu granicy i opuszczeniu ojczyzny, bracia Reyes Guerrero instalują się w niewielkim i burzliwym miasteczku i otwierają piekarnię. Najstarszy z braci, Juan, jest silnym, odpowiedzialnym, lecz odrobinę surowym i prostackim mężczyzną, który traktuje swoich młodszych braci jak synów i próbuje utrzymać nad nimi władzę. Óscar, w przeciwieństwie do Juana, jest przebiegły, ambitny i wyrachowany, nie godzi się ze swoim losem i szuka sposobu na zdobycie więcej pieniędzy. Franco, jest przystojny, ale ma słaby charakter, przez co łatwo ulega chwilowym zachciankom, którymi najczęściej są śliczne kobiety. W jednej z nich, Rosario Montes, zakochuje się bezpamiętnie. Rodzinę Reyes dopełnia Libia, najmłodsza z rozdzeństwa, 17-letnia dziewczyna, największa duma i niepokój braci.

W tajemnicy przed wszystkim, Libia spotyka się z Bernardem Elizondo, bogatym starcem i właścicielem rancza. Oboje konsumują swoją miłość w sekretnych miejscach, do czasu, aż zostają przyłapani przez braci Reyes. Oburzeni widokiem próbują za wszelką cenę rodzielić zakochanych. Sytuacja komplikuje się, gdy Libia zachodzi w ciążę. Bracia zostają zmuszeni zaakceptować związek siostry z Bernardem, nieświadomi tego, że starzec, który rozkochał w sobie Libię, jest już żonaty.

Bernardo jest żonaty z Gabrelą, wyniosłą, nietolerancyjną i uprzedzoną do ludzi kobietą, przyzwyczajoną do narzucania innym własnego zdania i zmuszania do wypełniała rozkazów. Mają trzy córki: piękną, lecz splamioną gwałtem Normę, która została zmuszona do małżeństwa z mężczyzną, którym gardzi oraz Jimenę i Sairtę, pozbawione przez matkę prawa do korzystania z młodości i przyjemności. Rodzinę Bernarda uzupełnia Martín Acevedo, ojciec Gabrieli, który jako jedyny nie daje się sterroryzować dydakturze córki. Martín jest emerytowanym wojskowym, inwalidą, przykutym do wózka.

Bernardo Elizondo ma dość swojej rodziny, a zwłaszcza tyranii żony, dlatego chce od niej uciec i oddać się miłości do Libii. Niestety niespodziewana śmierć burzy jego marzenia na szczęśliwą starość. Gdy Libia dowiaduje się o śmierci ukochanego i prawdy o jego rodzine, żonie i córkach, jest zdesperowana. Daje się omotać złym podpowiedziom sąsiadów, którzy namawiają ją do stawienia się na hacjendzie rodziny Elizondo i domagać się praw. Naiwna dziewczyna zostaje jednak sponiewierana i poniżona przez niemiłosierną Gabrielę, która wyrzuca ją z hacjendy. Libia postanawia skończyć ze swoim życiem i rzuca się z mostu.

Bracia Reyes przysięgają zemstę nad grobem siostry. Kilka dni po tragedii, przybywają na hacjendę i podają się za pracowników, którzy mają wybudować dom. Cierpliwe oczekiwanie na odpowiedni moment, by dopełnić zemstę, staje się coraz trudniejsze przez codzienne spotkania z pięknymi siostrami Elizondo. Hacjenda szybko staje się bolem bitwy między miłością, a dzikimi uczuciami.

[tabs tab1=”Info” tab2=”Galeria” tab3=”Trailer”]

[tab id=1]

KRAJ I ROK PRODUKCJI: Kolumbia, 2003
LICZBA ODCINKÓW: 188

SCENARIUSZ: Julio Jiménez
REŻYSERIA: Rodrigo Triana
PRODUCENT: Hugo León Ferrer

OBSADA: Danna García (Norma), Natasha Klauss (Sarita), Paola Rey (Jimena), Kristina Lilley (Gabriela), Mario Cimarro (Juan), Juan Alfonso Baptista (Óscar), Michel Brown (Franco), Juan Pablo Shuk (Fernando), Jorge Cao (Martín Acevedo), Zharick León (Rosario) i inni

TEMAT PRZEWODNI: Ángela María Forero – Fiera inquieta

[/tab]

[tab id=2]

[/tab]

[tab id=3]

[/tab]

[/tabs]Comments

 1. Ta telenowele mogliby odnowić. Bo fajna była, chciałabym żeby w niej zagrali, Ana Brenda, Livia Brito, Paola niunez, Luis Roberto Guzman, Jose Ron, David Zapeda. Fajnie byłoby :)

 2. świetna tela, uwieeeeelbiam ją !

 3. ja tez Mam Wszystkie Nutki z Telci… Boskie .. Telcia Tez Super ;0

 4. Najlepsze piosenki pochodzą z tej telenoweli.
  Wszystkie mam. :-)

 5. ja tez ja ogladalam i byla super ja zaczynalam od esmeraldy tez byla extra telcia:)teraz tez sa fajne telenovele triumf milosci byl super polecam na dailmotion.com

 6. ACH TEN GATO I MICHEL

 7. fajnie by było gdyby jeszcze raz puscili ta telcie;] uwielbiałam ją uglądać

 8. Uwielbiam tę telcie :) Boże od niej wszytko się zaczęło Sara i Franco , Jimena i Oscar , Norma i Juan .To było boskie a teraz puszczają jakieś pierduchy …. MOGLIBY JESZCZE RAZ JĄ WYEMITOWAĆ!!!

 9. Ja tez od tej telenoweli zaczęłam oglądac inne .

  Dla zainteresowanych na wrzucie są odcinki CAŁE!!! jednak tylko 15 ;/

 10. Jedna z moich dwóch ulubionych telenowel ;))

 11. Uwielbiam ich :D, jakby ją puścili było by super, ale oczywiście nie w porach pracy, szkoły, bo nie da się oglądać :D

 12. Od tej telenoweli pokochalam inne tego typu telenowele. ;D

  I love you;-*;*

 13. ja tez ja uwelbiam i czesto oglądam na youtubie krótkie filmiki z niej bo nigdzie nie można znaleźć całych odc a szkoda bo chciałabym ją jeszcze raz zobaczyc była boska pełna namiętności żalu sensacji cudna dużo się działo w niej!!!

 14. ta novela jest prawdziwa i pelna pasji uczuc, ogladlam bym ja jeszcze raz;)

 15. Bardzo bym chciała, by znów ją puścili. Większość nowych telenowel to denne powtórki scenariuszy starszych seriali. Ta telenowela ma klasę :)

 16. Uwielbiałam tę telenovelę!!! Mogliby ją jeszcze raz wyemitować!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.