Claudia Álvarez nową uzurpatorką

Telemundo wraz z RTI Colombia przygotowuje się do kolejnej telenoweli, która ma powstać w drugiej połowie roku w Wenezueli. Kilka

Telemundo wraz z RTI Colombia przygotowuje się do kolejnej telenoweli, która ma powstać w drugiej połowie roku w Wenezueli. Kilka tygodni temu w studio RCTV odbył się casting, w którym wzięli udział m.in. Jorge Reyes, Daniela Bascope, Marjorie Magri czy Juan Carlos García.

Historia oczywiście nie będzie oryginalna. Ma powstać kolejny remake “La Usurpadora”, którą po raz pierwszy w latach 70-tych wyprodukowało właśnie RCTV. Nam znany jest jedynie twór Televisy, pod tym samym tytułem, z Gabrielą Spanic i Fernandem Colunga.

Protagonistami są: Argentyńczyk Juan Soler (“Kiedy się zakocham…”), który jeszcze niedawno deklarował chęć odcięcia się od telenowel i szukał azylu w ojczyźnie, oraz Meksykanka Claudia Álvarez (“Podwójne życie Angeliki”), która zadebiutuje w Telemundo.

Amerykański producent długo szukał aktorki do roli bliźniaczek. Te, którym proponowano główną rolę – jak na przykład Susana González (“Zakazane uczucie”) – zniechęcał głównie fakt, iż praca na planie wiązałaby się z 9-miesięcznym pobytem w Caracas w Wenezueli.Comments

  1. Czyżby Juan Soler wrócił do telenowel- jeśli tak to świetnie:-)

  2. widzieliscie, araceli jak zagrala blizniaczke w dzikim sercu i myslicie ze juz zadna aktorka nie nadaje sie aby zaagrac blizniaczki, totalna zenada! a co do claudi to podoba mi sie w niej to, ze jest pelna energi dynamiczna pewna siebie i ma ladny usmiech, moze najpierw ogladnijcie z nia serial a potem skomentujcie.susana gonzales moZe nie jest pieknoscia w zakazanym uczuciu ale taka dostala role i gra ja jak najlepiej, placa jej za ta a ona poprostu gra

  3. Nie pasuje mi Claudia Alvarez do tej roli . Aracely Arambula owszem , ale ja bym widziała chętnie Elizabeth Gutierrez .

  4. masz racje Angela niektórzy tutaj nie dorośli jeszcze i patrzą na ludzi tylko powierzchownie żal mi ich bo są tacy płytcy!!!

  5. a tytuł tej telenoweli to jest,,zakazane uczucie” a nie ,,zakazana miłość// analfabetko widac ze masz góra 13-15. Pozdro dla ciebie i twoich starych.

  6. asia ciekawe jak ty wygladasz co ?! daj swoje zdjecia to sie posmiejemy z ciebie idiotko

  7. Juan Soler wraca uuu to dziwne bo niedawno powiedziała że wyjeżdza do Argentyny i nie zagra wteli

  8. Nie podoba mi się ta aktorka do tej roli i ten aktor co ma jej towarzyszyć. Suzy byłaby idealna, szkoda że odmówiła. Jest przepiękną kobietą a czas stanął dla niej w miejscu.

  9. Susana Gonzales to już stara rura – okropnie wygląda w “Zakazanej miłości”.

  10. Jako bliźniaczki najlepsza będzie Aracely Arambula

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.