Huérfanas

Historia trzech milionerek, które po śmierci rodziców są pozbawione całej fortuny. A wszystko dlatego, że ich ojciec, Ismael Montemayor, został

Historia trzech milionerek, które po śmierci rodziców są pozbawione całej fortuny. A wszystko dlatego, że ich ojciec, Ismael Montemayor, został niesłusznie oskarżony przez swojego najlepszego przyjaciela, Cesara Dávola o oszustwa. Bez dachu nad głową i środków do życia, trzy siostry trafiają pod opiekę niani, Santiny.

Aralia, Melina i Diana są jeszcze zbyt młode i niedoświadczone, aby poradzić sobie samotnie w życiu, do którego nie przywykły. Dorastały otoczone luksusami i wygodami, o których teraz mogą tylko pomarzyć. Siostry spróbują jednak zawalczyć o to, co zostało im odebrane i oczyścić dobre imię ich rodziny.

Razem odkryją nowe życie, znajdą właściwe pragnienia, nauczą się stawiać czoła przeciwnościom i zasmakują prawdziwej miłości. Historia, która zaczęła się tragicznie, dzięki sile sióstr Montemayor znajdzie szczęśliwe zakończenie.

[tabs tab1=”Info” tab2=”Galeria” tab3=”Trailer”]

[tab id=1]

KRAJ I ROK PRODUKCJI: Meksyk, 2011/2012
LICZBA ODCINKÓW: 130

SCENARIUSZ: Adriano Numa, Carolina Rivera
REŻYSERIA: Walter Doehner
PRODUCENT: Tito Navarro

OBSADA: Ana Belena (Aralia), Fernando Alonso (Rodrigo), Ariel López Padilla (Cesar), Anna Ciocchetti (Lourdes), Mariana Torres (Maripili), Carla Carrillo (Melina), Lucía Leyba (Diana), Eugenio Montesoro (Antonio), Mayra Sierra (Yezmín) i inni

TEMAT PRZEWODNI: Cynthia Rodríguez – Cuando no estás

[/tab]

[tab id=2]

[/tab]

[tab id=3]

[vimeo id=”40391551″ width=”600″ height=”350″]

[/tab]

[/tabs]Comments

  1. Szczerze telka jest spoko, polecam jesli ktos sie wacha czy obejrzec. :)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.