Entre el amor y el deseo

Claudia i Luis Carlos poznają się w domku na plaży należącym do Edgara Dumont. Są sobą zauroczeni od pierwszej chwili.

Claudia i Luis Carlos poznają się w domku na plaży należącym do Edgara Dumont. Są sobą zauroczeni od pierwszej chwili. Lecz szczęśliwe chwile zakochanych, którzy praktycznie dopiero się do siebie zbliżają, zakłóca Patricia Dumont, która natychmiast nakazuje Luisowi Carlosowi wybierać między nią, a Claudią.

Patricia nie może oprzeć się pokusie zdobycia Luisa Carlosa i tak długo go uwodzi, aż w końcu osiąga sukces. Renata, macocha Patricii, przyłapuje ich razem, o czym dowiaduje się także Claudia.

Problemy Luisa Carlosa narastają, gdy psy don Edgara atakują Renatę. Kobieta nie zwleka, by wnieść przeciwko niemu oskarżenie. Luis Carlos trafia do więzienia, rodzina Dumont opuszcza kraj, a Patricia przestaje widywać się z ukochanym przez najbliższe lata.

Claudia w końcu przebacza Luisowi Carlosowi. Z pomocą don Edgara, po pięciu latach spędzonych za kratkami, Luis Carlos wychodzi na wolność. Don Edgar prosi go o jedną rzecz: ma zniknąć z życia jego rodziny i trzymać się z daleka od Renaty. Aby wesprzeć go w trudnych początkach, Dumont oferuje Luisowi Carlosowi pomoc finansową. On przyjmuje wsparcie i planuje rozkręcić własny interes, aby następnie odnaleźć Claudię i zapewnić jej dostatnie życie. Wyrusza do stolicy z nadzieją na odzyskanie miłości życia i utracone szczęście.

[tabs tab1=”Info” tab2=”Galeria” tab3=”Trailer”]

[tab id=1]

KRAJ I ROK PRODUKCJI: Meksyk, 2010/2011
LICZBA ODCINKÓW: 161

SCENARIUSZ: Gilberto Braga
REŻYSERIA: Alicia Carbajal, Guilherme Bukel
PRODUCENT: Maricarmen Marcos, Mirna Ojeda

WYSTĘPUJĄ: Lorena Rojas (Claudia), Víctor González (Luis Carlos), Fernando Luján Edgar), Margarita Gralia (Renata), Héctor Bonilla (Alfredo), Verónica Merchant (Muriel), Francisco de la O (Guillermo), Alexandra Graña (Patricia), Mauricio Aspe (Marcio), Cinthia Vázquez (Sofía), Álvaro Guerrero (Fernando), Gina Morett (Isolda), Jorge Luis Vázquez (Felipe), Cecilia Ponce (Sara), Eugenio Montessoro (Andrés), Marta Aura (Elvira), Amaranta Ruiz (Gisela), Mauricio Bonet (Adriano), Cecilia Piñeiro (Lucía), Dino García (Walter) i inni

TEMAT PRZEWODNI: Carlos Rivera – Entre el amor y el deseo

[/tab]

[tab id=2]

[/tab]

[tab id=3]

[/tab]

[/tabs]Comments

  1. Ładny ten Luis Carlos.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.