Esperanza del corazón

Historia Ángeli, dojrzałej kobiety, która razem z córką Lisą, będą musiały stawić czoła przeciwnościom losu, jakie zgotowało im życie. Po

Historia Ángeli, dojrzałej kobiety, która razem z córką Lisą, będą musiały stawić czoła przeciwnościom losu, jakie zgotowało im życie. Po śmierci męża, Ángela jest maltretowana przez teściową, Lucrecię, która odmawia jej jakiegokolwiek wsparcia, aby w rezultacie wyrzucić ją z domu. Ángela ma jednak silny charakter i nie traci entuzjazmu ani zapału w walce o lepszą przyszłość.

Po ślubie z Franco, Ángela musiała porzucić swoje dotychczasowe życie i karierę tancerki, aby zamienić je na środowisko wyższych sfer. Lecz pomimo tego, pozostała tą samą skromną i ciepłą osobą, która dba o jedność rodziny.

Już jako wdowa, Ángela wraca do swoich korzeni i wprowadza się do dzielnicy prostych ludzi, w większości bez nadziei na lepszą przyszłość. Poznaje tam Mariano, idealistę, który zacznie ubiegać o jej względy. Mariano ma przystojnego syna, Alexis, za którym będą uganiać się Lisa i jej kuzynka, Krista.

W dzielnicy „La Esperanza” mieszkają także Silvestre, majordomus w domu Lucrecii i jego żona, Gladis. Mają trójkę dzieci: Brandona, Abrili i Britni, którzy choć bardzo się kochają, to także mocno się od siebie różnią.

Wszystkie postaci i ich historie łączy swoista magia, której składnikami są miłość, tocząca się walka dobra ze złem, dbanie o zasady i właściwe postępowanie wobec tych, którymi kieruje zło.

[tabs tab1=”Info” tab2=”Galeria” tab3=”Trailer”]

[tab id=1]

KRAJ I ROK PRODUKCJI: Meksyk, 2011
LICZBA ODCINKÓW: 145

SCENARIUSZ: Susan Crowley, Martha Olaiz
REŻYSERIA: Rodrigo G. H. Zaunbos
PRODUCENT: Luis de Llano

WYSTĘPUJĄ: Lucía Méndez (Lucrecia Duprís), Bianca Marroquín (Ángela Landa), Fernando Allende (Orlando Duarte), Agustín Arana (Franco Duprís), Patricio Borghetti (Mariano Duarte), Marisol del Olmo (Lorenza Duprís), Lisardo (Aldo Cabral), Tania Vázquez (Camila Moreno), Mane de la Parra (Alexis Duarte), Thelma Madrigal (Lisa Duprís), Carmen Aub (Krista Cabral), Alejandro Speitzer (Diego Duprís), Karyme Hernández (Almita Duprís), Juan Carlos Barreto (Silvestre Figueroa), Alejandra Ávalos (Gladis Guzmán), Emmanuel Orenday (Brandon Figueroa), Samadhi (Abril Figueroa), Mariana Botas (Britni Figueroa) i inni

TENAT PRZEWODNI: Bianca Marroquín – Esperanza del corazón

[/tab]

[tab id=2]

[/tab]

[tab id=3]

[/tab]

[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.