Collar de esmeraldas

Martín jest słynnym architektem. Od wielu lat przebywa poza granicami ojczyzny. Jego ojciec, Alfredo, zmarł niedawno w dziwnych okolicznościach. Od

Martín jest słynnym architektem. Od wielu lat przebywa poza granicami ojczyzny. Jego ojciec, Alfredo, zmarł niedawno w dziwnych okolicznościach. Od tej pory z jego matką nie jest najlepiej. Jej choroba zmusza Martína do podjęcia decyzji o powrocie do Argentyny.

Romina jest piękną, lecz ubogą dziewczyną. Wiedzie skromne życie, od kiedy jej ojciec stracił pracę u Alfreda. Razem z nim próbuje przetrwać ciężkie momenty. W posiadaniu obojga jest skarb, naszyjnik ze szmaragdów, ostatni podarunek od Alfreda. Kiedy oboje postanawiają sprzedać cenną pamiątkę, ojciec Rominy zostaje brutalnie zabity.

Gdy Romina poznaje Martína, jest nim oczarowana. Nie chce jednak w żaden sposób wiązać się ani z nim, ani z jego rodziną, którą obwinia o kłopoty, jakie na nią spadły. Martín także jest pod urokiem wdzięku dziewczyny, ale w przeciwieństwie do niej, chce zawalczyć o rodzącą się więź. Żadne z nich nie ma pojęcia, że ich ojcowie zginęli z ręki tego samego człowieka, Víctora, wuja Martína, który zrobi teraz wszystko, by go zniszczyć. Powoli Martín i Romina zrozumieją, że oprócz pogłębiającej się miłości, łączy ich także wspólny cel: odkrycie prawdy związanej ze śmiercią ojców obojga.

 Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.