Ciega a citas

Niektórzy ludzie poświęcają całe życie na odnalezienie prawdziwej miłości. Lucia ma na to tylko 258 dni… Historia rozpoczyna się, gdy

Niektórzy ludzie poświęcają całe życie na odnalezienie prawdziwej miłości. Lucia ma na to tylko 258 dni…

Historia rozpoczyna się, gdy Lucia podsłuchuje rozmowę między własną matką, Martą, i młodszą siostrą, Iriną, która właśnie ogłosiła swoje zaręczyny podczas uroczystej kolacji. Najszczęśliwszy dzień w życiu Iriny staje się koszmarem dla samotnej i mniej atrakcyjnej Lucii, która zawsze wiedziała, że jest tą gorszą córką, a wszystko za sprawą zakładu… Marta zakłada się z Iriną, że w całości pokryje jej ślub, jeśli Lucia znajdzie do tego czasu prawdziwego narzeczonego.

Lucia natychmiast zabiera się za poszukiwania odpowiedniego kandydata. Chce udowodnić zarówno matce, jak i samej sobie, że jest w stanie tego dokonać. Czas jednak mija nieubłaganie. Do ślubu siostry zostało już tylko 258 dni. Czy to wystarczy, aby znaleźć i rozkochać w sobie właściwego mężczyznę?

Liczne randki i spotkania z dziesiątkami mężczyzn powoli uzmysłowią Lucii, że szukanie miłości odmieniło także ją samą. Przestanie już przejmować się tym co powiedzą inni, a zwłaszcza jej własna matka. Pojmie, że w życiu trzeba iść za głosem serca.

„Zakład o miłość” to adaptacja telewizyjna popularnej blognoweli Caroliny Aguirre, który jako jeden z pierwszych na świecie został przeniesiony na szklany ekran.Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.